„Call of Duty: Black Ops 4” ma już oficjalną datę premiery

Święta w tym roku przyjdą wcześniej niż się spodziewaliśmy. Znamy oficjalną datę premiery gry „Call of Duty: Black Ops 4”.
Call-of-Duty-Black-Ops-3.jpg

Dla wszystkich fanów serii gier „Call of Duty” święta zazwyczaj przychodziły w listopadzie, bo to właśnie w tym miesiącu swoje premiery miały kolejne odsłony tej produkcji. W 2018 roku twórcy postanowili zrobić graczom prezent jeszcze wcześniej, bo w październiku. A konkretnie – 12 października, bo to właśnie na ten dzień zaplanowano oficjalny debiut „Call of Duty: Black Ops 4”.

Jest to jednocześnie potwierdzenie wielomiesięcznych przecieków i spekulacji na temat tego, co się kryło pod tajemniczym kryptonimem „Call of Duty” 2018.Niestety na razie wiadomo niewiele na temat nowego CoD-a, ponieważ machina marketingowa jeszcze na dobre nie ruszyła. Na pewno akcja „Black Ops 4” zostanie umiejscowiona w dość odległej przyszłości, 40 lat po wydarzeniach z „Black Ops 2”, czyli w 2065 roku. Historia będzie krążyła zaś wokół superżołnierzy i kataklizmu klimatycznego, który dotknął Ziemię.

I to na razie tyle. Na więcej twórcy gry każą czekać do 17 maja. Wtedy to odbędzie się specjalne wydarzenie dla fanów produkcji, na którym z pewnością poznamy więcej szczegółów.

„Black Ops 4” trafi na rynek na PlayStation, Xbox-a oraz komputery osobiste.

ZOBACZ TEŻ SEKSOWNĄ GAMERKĘ:


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. Activision Piątek 09.03.2018