„Call of Duty: Black Ops 4” – są już oficjalne zwiastuny gry

W marcu zapowiedziano wielki powrót kolejnej odsłony gry „Call of Duty” z uwielbianej przez graczy serii „Black Ops”. Teraz w końcu pojawiły się pierwsze zwiastuny produkcji.
cod.jpg

Jak twórcy obiecali, tak zrobili. Szczegóły dotyczące czwartej już odsłony „Black Ops” miały pojawić się 17 maja na specjalnym wydarzeniu dla fanów serii i rzeczywiście tak się stało. Zaprezentowano podczas niego kilka zwiastunów nadchodzącej gry oraz przybliżono szczegóły dotyczące trybów, w jakich gracze będą mogli toczyć rozgrywkę.

I wygląda na to, że „Black Ops IV” nie będzie zawierać trybu pojedynczej kampanii. Nacisk został położony zaś na rozwinięcie modułu multiplayer, w którym mają znaleźć się pogłębione wątki fabularne i głębia narracyjna. Poza tym zostanie bardzo mocno rozwinięta możliwość współpracy między graczami, którzy będą mogli się wcielać w postacie o różnych specjalnościach (Crash – medyk, Seraph – przywołujący zrzut, Torque – rozstawiający zasieki, Firebreak – zagradzający teren, Recon – rozwinięta świadomość sytuacyjna).Oprócz tego w grze pojawi się również tryb zombie (walka ze starożytnym zakonem próbującym splugawić świat) oraz zadebiutuje wariant „battle royale”, nazwany mianem „Blackout” (gracz zostanie wrzucony na gigantyczną mapę, na której znajdą się lokacje z poprzednich odsłon cyklu – wygrywa ten, który przeżyje najdłużej). Zapowiada się naprawdę nieźle.

Oficjalny debiut gry zaplanowano na 12 października.

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. screen YouTube Piątek 18.05.2018