Czekacie na premierę gry Cyberpunk 2077? Twórcy udostępnili szereg nowych materiałów

Fani Cyberpunka 2077 mają powody do radości. Otrzymali oni od producentów nowy zwiastun gry. Dodatkowo CD Projekt udostępniło szereg ciekawych materiałów, na których można zobaczyć ciekawostki z produkcji oraz nagrania z Keanu Reevesem.
cyberpunkk.jpg

Większość osób, które z niecierpliwością śledziły kolejne informacje od twórców odnośnie premiery Cyberpunka 2077. wyczekuje już premiery gry. Ma zostać ona oficjalnie wypuszczona 10 grudnia 2020 r. i producenci zarzekają się, że tym razem jest to ostateczna data. Przypomnijmy, że pierwotnie Cyberpunk miał wyjść 16 kwietnia br., jednak zostało to przełożone na 17 września br. Wtedy również nie udało się wypuścić gry i trzecie przesunięcie przypadło właśnie na 10 grudnia. Takie zamieszanie w związku z premierą spowodowane było tym, że twórcy chcą stworzyć doskonały świat i rozgrywkę, bez żadnych niedociągnięć.

Nie można jednak zarzucić producentom, że przez ten czas zaniedbywali fanów. Wypuszczali oni całą masę dodatków związanych w grą. Internauci widzieli m.in. nagranie z Porsche 911 Turbo, którym ma się poruszać główny bohater. Udostępniane były także nowe utwory muzyczne wchodzące w skład ścieżki dźwiękowej do gry. Pracowało nad nimi wielu niezwykle popularnych artystów. Teraz otrzymaliśmy kolejne "smaczki" od twórców.

Największą atrakcją jest niewątpliwie główny zwiastun. Trwa on ponad 5 minut. Co prawda nie dowiadujemy się z niego zbyt wielu rzeczy na temat fabuły, aczkolwiek jeśli chodzi o kwestie wizualne, naprawdę jest co oglądać. Lektorka wyjaśnia jedynie ogólny zarys tego, co w ogóle będziemy mogli robić podczas rozgrywki. Otrzymaliśmy także materiał, w którym przybliżona zostaje postać głównego bohatera. Z nagrania dowiadujemy się, kim jest Johnny Silverhand, w którego wciela się Keanu Reeves. Więcej na ten temat zdradzać wam nie będziemy. Zobaczcie sami, w jaki sposób twórcy przedstawili bohatera.Producenci nie zapomnieli także o tych, co interesują się bardziej "techniczną" stroną gry. Szczególnie mowa tu o ludziach, którzy skupiają się na muzyce i naprawdę zależy im na tym, by ścieżka dźwiękowa była jak najlepsza. Na oficjalnym kanale gry udostępniono film, w którym widać etapy tworzenia i doboru muzyki.Do premiery gry Cyberpunk 2077 pozostał niespełna miesiąc. Będzie ona dostępna zarówno na PC, jak i na konsole: Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Playstation 5 oraz Google Stadia. Gra będzie na bieżąco aktualizowana, gdy tylko pojawią się konsole nowej generacji.


Dodał(a): Konrad Klimkiewicz / Cyberpunk 2077 Piątek 20.11.2020