Dołącz do dzieciaków z Stranger Things. Odwrócony świat czeka

Nie możesz doczekać się kolejnego sezonu Stranger Things? W takim razie już teraz przenieś się do Hawkins i pomóż bohaterom serialu pokonać Demogorgona. Zagraj za free w “Stranger Things 3: The Game”.
Stranger-Things-3-The-Game.jpg
Dopiero co zdążyliśmy zachęcić cię do zagrania w “Game of Thrones: Winter is Coming” i zasiądnięcia na Żelaznym Tronie. A już teraz możesz przeżyć kolejne świetne serialowe przygody w grze na podstawie trzeciego sezonu “Stranger Things”.

Epic Games Store znów udostępnił do pobrania za darmo nową grę. Tym razem jest to “Stranger Things 3: The Game”. Dzieciaki z serialu uwielbiały maszyny do gier i właśnie w podobnej stylistyce został zachowany tytuł towarzyszący trzeciej odsłonie tej niezwykle popularnej serii.

W grze przeżyjesz rozgrywające się w serialu wydarzenia, urozmaicone o nieznane dotąd wątki. Odkryjesz poboczne misje oraz tajemnice, które nie były pokazane w produkcji Netflixa. Ta gra przygodowa łączy w sobie wyrazistą grafikę w stylu retro z nowoczesną mechaniką rozgrywki, aby zapewnić nostalgiczną zabawę wzbogaconą o powiew świeżości.

Podobnie jak w serialu, ważną kwestią będzie praca zespołowa. Dzieciaki zawsze łączyły siły, że pokonać czyhające na nie niebezpieczeństwo. Ty będziesz mógł połączyć siły z kumplem w trybie dla dwóch graczy. Wspólnie będziecie odkrywać świat Hawkins, rozwiązywać zagadki i walczyć ze złem wyłaniającym się z Drugiej Strony.

Żeby przenieść się do świata Stranger Thing, wystarczy wejść pod ten adres i zapisać grę na swoim koncie Epic Games. Ostrzegamy, że gra mocno wciąga. Nasz kumpel z redakcji zdążył raz zagrać i nagle zniknął w tajemniczych okolicznościach.




Dodał(a): CKM.pl / fot. Epic Games Piątek 26.06.2020