Eksploruj statek kosmiczny. Ta gra sprawdzi twoje logiczne myślenie

Podobno logiczne myślenie to domena facetów. Jeżeli uważasz się za świadomego gościa, na pewno nie zdziwi cię, że prędzej wygrasz w totka, niż polecisz w kosmos. Natomiast już teraz masz szansę wykazania się dedukcją na wirtualnym statku kosmicznym.
tacoma.jpg
“Tacoma” to gra przygodowa, która przeniesie cię w przyszłość do 2088 roku. Świat znacząco się rozwinął w porównaniu do tego, z masz do czynienia dzisiaj. Nawet Elon Musk pewnie jeszcze nie śnił o tym, co zobaczysz w tej grze.

Loty kosmiczne stały się tak powszechne, jak podróże pociągiem. Twoja bohaterka Amy Ferrier – tak w tej grze wcielasz się w dziewczynę – również ma możliwość, a nawet obowiązek wzięcia udziału w międzygwiezdnej eskapadzie. I pomyśleć, że w Polsce dalej mamy tylko jedno metro.

Amy trafia na stację kosmiczną, gdzie musi rozpocząć swoje nowe zlecenie. Została tam wysłana przez korporację Venturis, a ty będziesz musiał pomóc jej w odzyskaniu rdzenia pokładowego sztucznej inteligencji o nazwie ODYN. Działa on jak czarna skrzynka i tylko AI wie, czemu załoga statku nagle zniknęła.

Jedyne co po nich zostało to hologramy, za którymi musisz podążać, żeby rozwiązać skomplikowane łamigłówki. Właśnie w tym miejscu będziesz musiał pobudzić swoje szare komórki i wykazać się logicznym myśleniem.

Jesteś gotów do międzygwiezdnej podróży? W takim razie czym prędzej wejdź pod ten adres i pobierz za darmo grę “Tacoma”. Musisz się pospieszyć, bo masz na to czas do 30 lipca. 
Dodał(a): CKM.pl / fot. Tacoma Piątek 24.07.2020