Graj za free w Cuisine Royal. Takiej bitwy jeszcze nie było

Cuisine Royal to strzelanka zupełnie inna niż wszystko z czym zetknąłeś się do tej pory. Zmierz się z użytkownikami z całego świata i udowodnij, że możesz być ostatnim na polu bitwy.
Cuisine-Royale-800x445.jpg

Gdyby Magda Gessler poszła na wojnę to zapewne wyglądałoby to dokładnie tak jak Cuisine Royal. Ta z pozoru klasyczna propozycja zakłada bowiem, że gracze do walki będą używać przyrządów kuchennych. Akcesoria służą jako tarcze poszczególnych części ciała, a jedzenie konkretnych dań pozwala przywrócić punkty życia. A to wszystko bez potłuczonych talerzy i bałaganu w mieszkaniu. Spotkałeś się do tej pory z czymś takim? My też nie, ale potwierdzamy, że jest dobrze. A nawet bardzo dobrze!

CZYTAJ TAKŻE: ZOSTAŃ PREZYDENTEM. PODPISZ WSZYSTKIE USTAWY W DARMOWYM SYMULATORZE

Pomimo dość rozbudowanej grafiki, gra powinna śmigać nawet na starszych komputerach, więc nie trzeba się martwić o sprzęt. Wystarczy kliknąć tutaj, żeby rozpocząć rozgrywkę. Ostrzegamy – wciąga jak makaron spaghetti.

Gracze muszą znaleźć złoty środek pomiędzy taktycznym myśleniem a dynamiką rozgrywki. W cenie jest sprawne poruszanie się po mapie, skradanie oraz umiejętne korzystanie z tego, co oferuje teren. Każda z dostępnych broni ma inną specyfikę, ale po kilku rozgrywkach poradzisz sobie bez najmniejszego problemu. Zresztą kto, jak nie ty?

Wiele zależy od tego, gdzie znajdziesz się na samym początku gry. Twoim celem nie jest wykoszenie największej ilości ofiar, ale przetrwanie. A to wymaga sprytu i precyzyjnego myślenia oraz dobrego słuchu! Dzięki dochodzącym dźwiękom możesz zlokalizować pole bitwy i je skutecznie ominąć.

W Cuisine Royal możesz grać całkowicie za darmo. Wystarczy przejść pod ten adres i cieszyć się darmową rozrywką. A rzucanie talerzami zostawić tym, którzy robią to najlepiej. 

ZOBACZ GALERIĘ: TAK WYGLĄDA "LAND OF WAR", CZYLI POLSKIE "CALL OF DUTY"
Dodał(a): Adam Barabasz / fot. Cusine Royal Piątek 26.06.2020