Hitman za darmo. Tak producent promuje nową część gry

Studio IO Interactive wie jak zachęcić jego fanów do zakupu nowej gry. Hitman III nadchodzi wielkimi krokami, tymczasem producent w celu jego promocji udostępnia za darmo poprzednią część serii.
maxresdefault.jpg
Niedawno pisaliśmy, że influencerzy nie do końca przekonują swoich obserwatorów do zakupu promowanych przez nich produktów. Internauci wskazali, że to promocje i zniżki przemawiają do nich bardziej. Producent Hitmana najwyraźniej wziął sobie do serca ich wskazówki.

Studio IO Interactive ujawniło nową lokację nadchodzącej 3. części Hitmana. Tytułowy bohater przeniesie się do południowej części hrabstwa Devon w Anglii. Natomiast wydarzenia mają być inspirowane kryminałami Edgara Allana Poego oraz Arthura Conana Doyle’a – twórcy Sherlocka Holmesa. Agenta 47 w detektywistycznym stroju można zobaczyć w materiale wideo:Co ciekawe, Hitman III w wersji na PC ma być przez rok ekskluzywnym tytułem dostępnym jedynie w Epic Games Store. W związku ze współpracą sklepu z producentem gry zapowiedziano, że w ramach promocji kolejnej odsłony serii, zostanie udostępniona za darmo część z 2016 roku.

W grze zwiedzisz takie lokalizacje jak: Paryż, Sapienzę, Marrakesz, Bangkok, Kolorado i Hokkaido. Jako Agent 47 będziesz likwidować ważne cele w intensywnym thrillerze szpiegowskim rozgrywającym się w świecie pełnym zabójstw. Gra ma być dostępna do pobrania od 27 sierpnia do 3 września pod TYM adresem.
Dodał(a): Konrad Siwik / fot. Hitman Poniedziałek 24.08.2020