Kolejna gra za darmo. Pobierz Borderlands: The Handsome Collection

To już stało się tradycją. Epic Games Store, jak co tydzień, udostępnił darmową grę. Tym razem do pobrania i zachowania na zawsze jest Borderlands: The Handsome Collection.
borderlands_the_handsome_collection_za_darmo.jpg
Mimo że rząd konsekwentnie znosi kolejne obostrzenia oraz odmraża życie społeczne i kulturalne, Epic Game Store nie przestaje przekonywać nas do pozostania w domu. Przecieki na temat kolejnych darmowych gier, znów się sprawdziły.

Biblioteka gier wielu fanatyków wirtualnej rozgrywki w ostatnim czasie powiększyła się o parę tytułów. Sklep w poprzednich tygodniach zdążył już udostępnić za darmo m.in. Grand Theft Auto V czy Civilization VI. Do nich 28 maja dołączył kolejny tytuł – Borderlands: The Handsome Collection.

Jeżeli nie możesz doczekać się powrotu do treningów, żeby dać upust frustracji nagromadzonej podczas kwarantanny, Borderlands z pewnością pomoże ci się wyżyć. Gra to strzelanka w komiksowej oprawie graficznej. Jej celem jest nie tylko wykonywanie misji i zabijanie przeciwników, ale także zbieranie jak najlepszego ekwipunku, żeby przetrwać w postapokaliptycznym świecie.Specjalna edycja gry dostępna w Epic Game Store zawiera:
- dwie docenione przez krytyków części Borderlands 2 i Borderlands: The Pre-Sequel!,
- pełną dodatkową zawartość, której przejście zajmie ci setki godzin,
- rozgrywkę w trybie współpracy dla czterech osób, przez sieć lub lokalnie.

Borderlands: The Handsome Collection możesz pobierać kompletnie za darmo przez najbliższy tydzień. Promocja kończy się 4 czerwca o godzinie 17. Grę znajdziesz pod TYM adresem.


Dodał(a): Konrad Siwik / fot. Borderlands Piątek 29.05.2020