Kosmiczne bitwy w nowym Call of Duty

Wznieście się ponad poziom stratosfery w superodrzutowcu i weźcie udział w rozwałce w przestrzeni kosmicznej. Tak, to właśnie szykuje się w najnowszym Call of Duty: Infinite Warfare.
cod.jpg

W ostatnich dniach, apetyty wszystkich fanów kultowej serii Call of Duty rosły w miarę pojawiania się w sieci kolejnych, kilkunastosekundowych teaserów nowej odsłony gry. Teraz jednak, gdy do sieci trafił oficjalny, ponad trzyminutowy zwiastun, apetyt może zamienić się w wilczy głód.

A to dlatego, że nowe Call of Duty, poza naprawdę dobrze wyglądającą grafiką, zaoferuje graczom epicką przygodę – znajdą się oni w samym środku bitwy pomiędzy dwiema armiami, na dotychczas niespotykaną skalę.

To będzie po prostu czysta destrukcja, przyprawiona szczyptą odjechanych spluw z przyszłości, gigantycznymi statkami powietrznymi rodem z Gwiezdnych Wojen, a także zaciekłymi bitwami w przestrzeni kosmicznej, za sterami superodrzutowców. Zapnijcie więc pasy i zobaczcie najnowszy zwiastun Call of Duty: Infinite Warfare.Premiera gry będzie miała miejsce 4 listopada 2016 roku. Call of Duty: Infinite Warfare dostępne będzie również jako część edycji Legacy, która zawierać będzie dodatkowo powrót do pełnej kampanii oraz 10 map multiplayer Call of Duty 4: Modern Warfare.
Dodał(a): Jakub Rusak Środa 04.05.2016