Lubisz gotować? Darmowa gra Overcooked! jest dla ciebie

Epic Game Store w ostatnim czasie kupił sobie uwagę gamerów, oferując im darmowe gry. Sklep przyzwyczaił już użytkowników do cotygodniowej bezpłatnej nowości. Tak jest i tym razem. Gracze mogą już pobierać Overcooked!
p1_1421724_301a2460.jpg
Zaczęło się od jednego z najmocniejszych tytułów na rynku gier. GTA V wleciało na Epic Game Store z takim impetem, że sklep miał problemy z działaniem. Na szczęście sytuacja została szybko opanowana i gracze mogli cieszyć się darmowym tytułem.

Później pojawiły się przecieki z kolejnymi propozycjami dostępnymi w sklepie za free. Było to Civilization VI, Borderlands: The Handsome Collection oraz ARK: Survival Evolved. Dwa pierwsze tytułu rzeczywiście trafiły do sklepu, jednak ostatni z nich został w ostatniej chwili zastąpiony.

Tym samym za darmo do pobrania jest gra, która powinna spodobać się wszystkim fanom gotowania i wspólnej rozgrywki. "Overcooked to zwariowana gra dla maksimum czterech osób, w której gracze siedzący przy jednym ekranie muszą wspólnie coś upichcić. Pracując wspólnie z kumplami-kucharzami, musisz przyrządzić, ugotować i podać całą gamę smakowitych zamówień" – czytamy na stronie gry.Jak zwykle na pobranie gry masz tydzień. Promocja kończy się 11 czerwca o godzinie 17:00. Żeby dodać tytuł do swojej kolekcji, wystarczy wejść pod TEN adres i pobrać go kompletnie za darmo.


Dodał(a): Konrad Siwik / fot. Overcooked! Piątek 05.06.2020