Nadchodzi Call of Duty: Black Ops Cold War! Szykuje się pyszna rozgrywka

Fani kultowej strzelanki zapewne odliczają dni do premiery najnowszego Call of Duty: Black Ops Cold War. Z tej okazji twórcy udostępnili klimatyczny zwiastun, w którym pojawia się kilka scen z kampanii.
Zrzut ekranu 2020-10-28 o 12.05.39.png
Activision postanowiło przybliżyć graczom wygląd głównej kampanii w najnowszej części Call of Duty. Rozpocznie się ona od spotkania z prezydentem Ronaldem Reaganem przed misją, która ma na celu powstrzymanie tajemniczego agenta KGB podczas zimnej wojny. Gracze będą mogli stworzyć swoją postać i wybrać zarówno jej wygląd, jak i charakter. Nasz bohater trafi do wielu ciekawych miejsc – od radzieckiego obiektu szkoleniowego dla żołnierzy, po Moskwę i Berlin.


W Kampanii będzie można spotkać postacie, które gracze Call of Duty dobrze już znają. Pojawią się bowiem: Alex Mason, Fank Woods i Jason Hudson. Dołączy do nich także nowy agent CIA – Russel Adler. Poza tym fani, jak w poprzednich wersjach gry, będą mogli wziąć udział w rozgrywce multiplayer. 

Nowością jest także to, że w kampania będzie miała kilka różnych zakończeń, w zależności od tego, jaką decyzję podczas gry podejmą gracze. Dotychczas przebiegała ona jednotorowo, przez co fani nie mieli wpływu na fabułę. Poza głównymi misjami gracze będą mogli także wykonywać różne poboczne cele, lecz twórcy nie zdradzili jeszcze szczegółów.

Dla tych, którzy lubią postrzelać do "żywych trupów" pojawi się także tryb zombie z możliwością czteroosobowej kooperacji. Gracze wcielą się w członków oddziału Requiem wspieranego przez CIA, którzy zajmą się eksploracją bunkra z II Wojny Światowej. Tam właśnie pojawią się zombie. Jakby tego było mało, natrafią tam także na sowiecką Grupę Omega.


Premiera Call of Duty odbędzie się 13 listopada. Gra będzie dostępna na PC, a także na  konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz Xbox Series X/S i Playstation 5. 


Dodał(a): Konrad Klimkiewicz / youtube.com Środa 28.10.2020