Nie możesz wyjść z domu? Zbuduj w nim własne imperium

Po co siedzieć w domu, skoro można w całym zamku i to razem ze swoją armią znajomych. Jedyne co musisz zrobić, to włączyć Total Battle i stworzyć własny świat bez koronawirusa.
total-battle-1080x675.jpg
To nie znaczy, że nie napotkasz w nim wrogów. Zanim jednak stawisz im czoła, będziesz musiał stworzyć osadę, która z czasem rozrośnie się do wielkości imperium. Od urbanistyki zależy, czy uda ci się odbić atak przeciwników najeżdżających mury twojego zamku. Dlatego pamiętaj, by stworzyć fortecę nie do zdobycia.

Kim byłby imperator bez potężnej armii. Gdy już stworzysz własną osadę, przyjdzie czas na zgromadzenie pod swoim dowództwem najlepszych zawodników. To oni stawią czoła barbarzyńcom, demonom i bestiom, które chcą odebrać ci władzę i wszystko, co do tej pory stworzyłeś.


Zanim staniesz do walki, musisz mieć pewność, że twoje siły sprostają hordzie przeciwników. Do swojej armii możesz zwerbować także znajomych, którzy dołączą do cyfrowej rozgrywki. To dobre rozwiązanie na wspólne spotkanie bez wychodzenia z domu. W końcu podczas gry możecie pogadać ze sobą przez kamerki. Nikt też nie zabroni ci wypić z kolegami piwa podczas obrony twojego imperium. Tych, którzy okażą się najlepsi, możesz uczynić kapitanami twojej armii.


Pamiętaj też, żeby wyposażyć swoich wojowników w odpowiedni sprzęt. Oprócz zamku, w twoim imperium powinna znaleźć się też kuźnia godna najlepszego kowala w całym królestwie. Oprócz siły fizycznej ważny jest też umysł. Otwórz akademię, w której naukowcy opracują najlepsze rozwiązania technologiczne dla twojej armii.

Bycie władcą to nie zabawa, dlatego nie spoczywaj na laurach, bo może pojawić się ktoś, kto będzie chciał zrzucić cię z tronu. Dlatego musisz być erudytą umiejącym przekonać do siebie senatorów, od których zależy czy wciąż jesteś godzien nazywania się imperatorem. Jak widzisz - bycie władcą, to nie są proste rzeczy...
Dodał(a): CKM.pl / fot. Total Battle Poniedziałek 23.03.2020