Nowe szczegóły dotyczące gry „Cyberpunk 2077”

„»Cyberpink 2077« skupi się na ukazaniu śmierci i brutalności świata przedstawionego”. Twórca uniwersum Cyberpunka zabrał głos w sprawie gry.
cyber2.jpg

Wciąż niewiele wiadomo na temat gry „Cyberpunk 2077”. Wiadomo jednak, że coś się w jej sprawie dzieje, o czym świadczą kolejne szczątkowe informacje, które od czasu do czasu pojawiają się w internecie. Tym razem Mike Pondsmith – twórca całego uniwersum Cyberpunka, opartego na książkach i grach planszowych – zabrał głos w sprawie powstającej gry komputerowej.

Zdaniem Pondsmitha, który współpracuje z CD Projekt Red przy tworzeniu gry, „Cyberpunk 2077” będzie się skupiał na pokazaniu brutalności świata uniwersum oraz tego, jak wiele jest w nim śmierci. - W trailerze zobaczycie, jak wiele jest tutaj śmierci. Odbicia w szybach i oknach, gazety porozrzucane za martwymi ciałami, tego typu rzeczy – powiedział Pondsmith w wywiadzie dla koncernu Vodafone (film możecie zobaczyć poniżej).Część obserwatorów uważa, że słowa Pondsmitha odnoszą się do nowego trailera gry, który jeszcze nie ujrzał światła dziennego. Jeśli tak jest, oznacza to, że prace nad „Cyberpunkiem 2077” rzeczywiście ruszyły do przodu i być może niedługo zobaczymy pierwsze filmy z rozgrywki.

Warto dodać, że w połowie stycznia pojawiły się informacje o tym, że CD Projekt Red ma pojawić się na targach E3 w czerwcu w Los Angeles (największe targi w przemyśle gier komputerowych). Jest więc nadzieja. Choć niestety do czerwca pewnie tylko na nią możemy liczyć.

ZOBACZ TEŻ FOTKI SEKSOWNEJ GAMERKI:Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. CyberPunk 2077 Poniedziałek 12.02.2018