Nowy zwiastun „Battlefielda V” z okazji targów Gamescom 2018

Gamescom to największe europejskie targi dla fanów gier. Jest to więc idealne miejsce do tego, by zaprezentować zupełnie nowy trailer z rozgrywki „Battlefield V”.
btfv.jpg

Pierwszy oficjalny zwiastun „Battlefielda V” (możecie zobaczyć go TUTAJ) był niesamowity, ale nie pokazywał pełni możliwości, które czekają na gracza w tym tytule. Z okazji niemieckich targów Gamescom, które odbywają się w dniach 21-25 sierpnia 2018 w Kolonii, EA wypuściło zupełnie nowy trailer z rozgrywki. I wygląda naprawdę niesamowicie intensywnie.

Przypomina on trochę najbardziej spektakularne filmy wojenne – jest mnóstwo wybuchów, walących się budynków, kul śmigających przy głowie i walk powietrznych. Zobaczcie zresztą sami.W „Battlefieldzie V” nacisk został położony na grę wieloosobową. Twórcy obiecują rozbudowany system modyfikacji broni i pojazdów oraz wyglądu i umiejętności bohaterów. Ci mają też otrzymać nowe zdolności na polu bitwy, jak strzelanie na plecach, ześlizgiwanie się po zboczach, odrzucanie granatów i strzelanie do nich w powietrzu, a nawet wznoszenie, naprawa i umacnianie niewielkich fortyfikacji.

Premiera gry przewidziana jest natomiast na 19 października 2018 na PC oraz konsole Xbox One i PS4. Abonenci Origin Access oraz EA Access będą zaś mogli pograć w nowego „Battlefielda” nieco wcześniej, bo już 11 października.


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. screen YouTube Wtorek 21.08.2018