Ostatnia gra z przecieku. ARK: Survival Evolved za darmo

Już myśleliśmy, że Epic Games Store zrezygnował z udostępnienia darmowego tytułu, który pojawił się jakiś czas temu w przeciekach. Ku naszemu zaskoczeniu gra trafiła do sklepu, ale z tygodniowym opóźnieniem. Możesz pobrać za darmo ARK: Survival Evolved.
cejg20200611172353889uqct.jpg

Przecieki jednak się sprawdziły, a Epic Games Store pokazał, że w świecie gier wideo nie ma miejsca na niespełnione obietnice. W poprzednich tygodniach, zgodnie z informacjami z grafiki zamieszczonej w sieci, gracze otrzymali kolejno Grand Theft Auto V, Civilization VI, Borderlands: The Handsome Collection i… nagle okazało się, że następny tytuł z listy został zastąpiony grą Overcooked.

Marketingowcy Epic Games Store jednak potrafią podgrzać atmosferę i ostatecznie wypuścili ostatni zapowiadany tytuł, z tymże z tygodniowym opóźnieniem. Tym samym ARK: Survival Evolved wleciało do sklepu nie 4 czerwca – jak zapowiadały przecieki – a 11 czerwca, dzięki czemu możesz cieszyć się kolejnym darmowym tytułem w długi weekend. I choć pogoda przekonuje do opuszczenia domu, to deszczowe noce możesz spędzić przed komputerem.

ARK: Survival Evolved łączy w sobie odległą przeszłość – a konkretniej epokę dinozaurów – z przyszłością. Zapewne tak wyglądałby świat, gdyby prehistoryczne gady nie wyginęły miliony lat przed narodzinami pierwszego człowieka. Tu jednak wcielasz się w ludzkiego bohatera, który musi walczyć o przetrwanie, a jego przeciwnikami są właśnie dinozaury. Może to właśnie ty przyczynisz się do ich wyginięcia w wirtualnym świecie.Na pobranie ARK: Survival Evolved masz tydzień, a promocja kończy się 18.06.2020 o godzinie 17:00. Żeby całkowicie za darmo ściągnąć grę, wystarczy wejść pod ten adres. Nie zwlekaj i już teraz rozpocznij walkę z dinozaurami.


Dodał(a): Konrad Siwik / fot. ARK: Survival Evolved Piątek 12.06.2020