Oto wzmacniacz dźwięku, który wyniesie grę na wyższy poziom

Urządzenie współpracuje z PS4, Nintendo Switch, Xbox i PC.

sound blaster.jpg

Sound BlasterX G6 marki Creative to wysokiej klasy wzmacniacz DAC i karta dźwiękowa na USB z 32-bitowym/384kHz PCM. Urządzenie wyposażone jest w technologię DoP, pozwalającą graczom usłyszeć o wiele więcej detali w grach. Zbudowany z precyzją audiofilskich komponentów, Sound BlasterX G6 zapewnia wyjątkowe wzmocnienie dźwięku z domyślnego audio PS4, PC, Xbox i Nintendo Switch.

Lifestyle-G6-16.jpg

Urządzenie posiada wielokrotnie nagradzany, specjalnie zaprojektowany, oddzielny wzmacniacz słuchawkowy Xamp, wykorzystujący technologię bi-amplifikacji do wzmacniania każdego kanału osobno. Gwarantuje to wierne odtworzenie dźwięku z doskonałą klarownością i dokładnością. Ultraniska impedancja wyjściowa 1 Ohm idealnie nadaje się w przypadku zarówno wrażliwych monitorów dousznych 16 Ohm, profesjonalnych słuchawek do gier, jak i studyjnych modeli 600 Ohm.

Lifestyle-G6-07.jpg

Sound BlasterX G6 to przedmiot pożądania przede wszystkim dla fanów strzelanek i gier przygodowych – dzięki obsłudze dekodowania Dolby Digital i wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.1 z niezwykłą precyzją odtwarza kroki, strzały i inne dźwięki wydawane przez przeciwników. Z kolei Scout Mode wzmacnia ważne wskazówki dźwiękowe w grze, takie jak kroki i dźwięki towarzyszące zmianie broni. Pozwala to szybko i dokładnie określić położenie przeciwnika, zanim on zdąży cię zauważyć!

W sklepie X-KOM Sound BlasterX G6 kosztuje 659 zł.

Więcej informacji o produkcie znajdziesz na: www.blasterx.pl/g6/

Materiał promocyjny


Dodał(a): Izabela Popko Wtorek 30.10.2018