Premiera Total War: TROY. Producent rozdaje grę za darmo, ale tylko przez 24h

Epic Games Store przyzwyczaił swoich użytkowników do cotygodniowych darmowych gier, ale tym razem sklep poszedł na całość. Już 13 sierpnia, czyli w dniu premiery od godziny 15:00 będzie można pobrać totalnie za free Total War: TROY. Promocja będzie dostępna przez 24 godziny.
troyy.jpeg
Total War Saga: Troy to kolejna odsłona serii opowiadającej o historycznych starciach najpotężniejszych imperiów. Najnowsza część jest inspirowana Iliadą Homera, porywającym eposem o miłości i rozlewie krwi, a jej akcja skupia się na konflikcie znanym jako wojna trojańska. 

Podczas rozgrywki będziesz miał okazję zgłębić tajemnice tej legendarnej wojny zarówno z greckiej, jak i trojańskiej perspektywy. Gra obnaża kolejne warstwy mitów i historii porwania Heleny, czyli królowej Sparty, przez trojańskiego księcia Parysa. To właśnie to wydarzenie było zarzewiem wieloletniej bitwy.


Sam będziesz mógł wybrać, po której stronie staniesz i to ty zdecydujesz o podbiciu lub ocaleniu Troi. Jako gracz wcielisz się w jednego z ośmiu mitycznych bohaterów, w tym półboga Achillesa, obrońcę Troi Hektora, jego kapryśnego brata Parysa oraz bezwzględnego króla Menelaosa.

Rozgrywka w Total War Saga: Troy toczy się na dwóch płaszczyznach – mapie strategicznej, na której będziesz zarządzał swoim imperium oraz bitwach toczonych w czasie rzeczywistym na lądzie i morzu, w których przejmiesz bezpośrednią kontrolę nad wojskami. Żeby pobrać za darmo Total War Saga: Troy wystarczy 13 lipca po godzinie 15:00 wejść pod TEN ADRES. Gra będzie dostępna za free przez 24 godziny. Dodatkowo przez najbliższy tydzień będziesz mógł ściągnąć Remnant: From the Ashes oraz The Alto Collection.

 

Dodał(a): Konrad Siwik / fot. Epic Games Store Czwartek 13.08.2020