Przyczyń się do rozwoju cywilizacji. Zagraj za darmo w Forge of Empires

Zastanawiałeś się kiedyś, jak powstawały największe imperia? Prawda jest taka, że najpierw ktoś musiał położyć kamień na kamieniu, żeby dzisiaj można było stawiać drapacze chmur. Teraz sam możesz przyczynić się do rozwoju cywilizacji w darmowej grze Forge of Empires.
maxresdefault.jpg
Na początku jako wódz niewielkiej osady zostaniesz przeniesiony do epoki kamienia 5000 lat p.n.e. Twoje plemię będzie zamieszkiwać w prowizorycznych namiotach, a twoim zadaniem jest stworzenie im lepszych warunków do życia.

Odpowiednia strategia pozwoli ci sukcesywnie powiększać osadę i rozwijać umiejętności swoich podwładnych. W końcu nie będziesz już jedynie wodzem, a panem wioski, który może być pokojowym władcą lub żądnym podbijania kolejnych terenów tyranem. Sam musisz znaleźć sposób na to, by w końcu stać się królem w swoim imperium.Ostatecznie rozwój cywilizacji sprawi, że w miejscu twojej początkowej osady stanie nowoczesne miasto, którym będziesz musiał sprawnie zarządzać, by zapewnić jak najlepsze warunki jego mieszkańcom.

Forge of Empires to nie tylko gra strategiczna, ale także podróż w czasie, która daje możliwość zobaczenia, jak dwa zwyczajne kamienie z biegiem lat stają się niebotycznymi wieżowcami. Nawet gdy wylogujesz się z gry, obywatele twojego świata będą pracować, żeby ich miasto wciąż się rozwijało.

Żeby zostać panem wirtualnego świata, wystarczy, że wejdziesz pod ten adres i założysz własne konto. Twoja osada już czeka na rozwój cywilizacji.
Dodał(a): CKM.pl / fot. Forge of Empires Środa 24.06.2020