Soundtrack Cyberpunk 2077: Grimes, A$AP, ROCKY, Run The Jewels

Nikt tak nie potrafi podgrzewać atmosfery jak CD Projekt RED wokół nadchodzącej premiery Cyberpunk 2077. Ścieżka dzwiękowa gry zapowiada się jak line-up niezłego festiwalu.

maxresdefault-af128aaad3350e607b93f0fe88db58a5_fb8bcb.jpgPodczas gali The Games Awards 2019 Polacy z CD Projekt RED nie tylko podali do wiadomości nie tylko nazwiska artystów, którzy zajęli się tworzeniem muzyki, ale też zaprezentowali próbkę tego, co przygotowali dla graczy. Piosenkę promującą grę zaprezentowała kanadyjska wokalistka Grimes. Jej wykonanie utworu „4ÆM” w czasie gali było oglądane na żywo w serwisie YouTube przez ponad milion widzów. 
Oprócz Grimes, gracze usłyszą Run The Jewels, Refused, Grimes, A$AP Rocky, Gazelle Twin, Ilan Rubin, Richard Devine, Nina Kraviz, Deadly Hunta, Rat Boy, Tina Guo, ale znając CD Projekt RED, na pewno pojawi się jeszcze jakaś niespodzianka.

Za oprawę muzyczną gry odpowiada również fikcyjny zespół Samurai, czyli ten, którego członkiem był główny bohater gry Johnny Silverhand. W rzeczywistości muzyka tworzona jest przez grupę Refused. Premiera gry o najniebezpieczniejszym megapolis przyszłości jest zapowiedziana na 16 kwietnia 2020 roku.ZOBACZ TAKŻE: NOWA POLSKA GRA. SYMULATOR JEZUSADodał(a): Adam Barabasz/ CD projekt RED Piątek 13.12.2019