Spuść łomot nazistom i zdobądź skarb. Kolejna darmowa gra od EG

Zawsze pragnąłeś przeżyć przygodę na miarę prawdziwego poszukiwacza skarbów, ale miałeś obawy, że zgubisz się gdzieś w grobowcu? Teraz możesz sprawdzić się w tej roli dzięki darmowej grze Pathway.
Pathway.jpg
Nie każdemu graczowi zależy na grafice, która jak najlepiej będzie oddawać rzeczywistość. W końcu nie po to siadamy przed monitorem komputera, żeby patrzeć na obrazy widziane w normalnym życiu. Liczy się przede wszystkim dobra fabuła i świetna zabawa. Jeżeli do tego wolisz gry w stylu retro, to nowa darmowa propozycja od Epic Game Store jest właśnie dla ciebie.

Pathway to strategiczna gra osadzona w latach 30. XX wieku. Jeżeli zawsze chciałeś cofnąć się w czasie, żeby utrzeć nosa nazistom, jak to robił Indiana Jones w "Poszukiwaczach zaginionej Arki", teraz masz okazję.

W grze pokierujesz grupą pracowników firmy Lankford & Co, których zadaniem jest poszukiwanie starożytnych artefaktów o wielkiej mocy, a przy okazji dawanie łupnia agentom III Rzeszy. Będziesz musiał konkurować z nazistami i nie pozwolić, by cenne przedmioty trafiły w ich łapska.

Hitlerowcom szczególnie zależy na pozyskaniu substancji, którą nazywają Valkyrium-500. Jest im ona potrzebna do zrealizowania tajemniczego Projektu Walhalla. Musisz ich przed tym powstrzymać, bo w przeciwnym razie zdobędą władzę nad pikselowym światem.

Jeżeli jesteś fanem filmów Quentina Tarantiono, tym bardziej powinna spodobać ci się “Pathway”, bo jej twórcy, podobnie jak reżyser Pulp Fiction, wzorowali się na estetyce “pulpowych historii”, czyli sensacyjnych opowiastek zamieszczanych w brukowych czasopismach, które trafiały w latach 30. ubiegłego wieku na ulice Stanów Zjednoczonych.

Żeby spuścić łomot nazistom, wystarczy, że wejdziesz pod ten link i zapiszesz grę na swoim koncie. Uważaj tylko, żeby nie pomylić stron internetowych i przypadkiem nie zacząć bić Niemca po kasku.
Dodał(a): Konrad Siwik / fot. Pathway Piątek 19.06.2020