Stań się częścią potężnej armii. Zagraj za darmo w War Thunder

Papierowe samoloty i kartonowe czołgi z lufą ze słomki mogły być fajne, gdy miałeś 5 lat. Jeśli chcesz poczuć się jak pilot myśliwca lub czołgista wystarczy, że zagrasz za darmo w War Thunder. Pobierz grę i ruszaj do boju!
War-Thunder-VR-girl.jpg
Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o tym, żeby prowadzić czołg lub zasiąść za sterami myśliwca, właśnie masz okazję. Jako gracz będziesz miał do dyspozycji całą gamę militarnych pojazdów, które przesądziły o losach wojen różnych okresów.

War Thunder pozwoli ci pilotować różnego rodzaju myśliwce i bombowce, pokierować wieloma czołgami, niszczycielami czołgów, a także działkami przeciwlotniczymi. W grze będziesz miał dostęp do kilkuset samolotów należących do formacji lotniczych takich krajów jak: Niemcy, Związek Radziecki, Wielka Brytania, Japonia oraz Stany Zjednoczone. Do dyspozycji jest także kilkadziesiąt niemieckich i radzieckich pojazdów pancernych.

W grze może brać udział nawet 30 graczy podzielonych na dwie drużyny, więc nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś zaprosił do swojej armii kolegów. Wspólnymi siłami będziecie musieli pokonać drużynę przeciwników. Przy okazji rozgrywki poznasz wiele interesujących faktów na temat historycznych starć z okresu drugiej wojny światowej oraz wojny koreańskiej.Żeby zagrać za darmo w War Thunder, wystarczy, że wejdziesz pod ten link i założysz swój profil na stronie. Bez obaw, w tym przypadku nie czeka cię żadna komisja wojskowa, więc nie będziesz musiał przed nikim się rozbierać.


Dodał(a): CKM.pl / fot. War Thunder Piątek 12.06.2020