Stwórz swój truck i ruszaj do boju!

Stwórz wyjątkową maszynę z dziesiątek wymiennych części i stań do walki z prawdziwymi graczami w trybie PvP.
Motto gry „Crossout” brzmi „Craft. Ride. Destroy”, czyli konstruuj, jedź i niszcz. To wyjątkowe wyzwanie, które przypadnie do gustu nie tylko wielbicielom gier MMO, ale także wszystkim, którzy uwielbiają majsterkować.

CZYTAJ TAKŻE: GRAJ ZA FREE W CUISINE ROYAL. TAKIEJ BITWY JESZCZE NIE BYŁO

Produkcja rosyjskiego studia Tagrem jest osadzona w postapokaliptycznym świecie. „Crossout” jest oparte na modelu  free-to-play, a zagrać w nie możesz klikając tutaj. 
Akcja toczy się w nieokreślonej przyszłości, w której Ziemię zniszczyła inwazja obcych oraz genetyczne eksperymenty prowadzone na ludziach. Gracz wciela się w rolę kierowcy dysponującego uzbrojonym pojazdem i toczy walki na dużych, rozbudowanych mapach. Do świata „Crossout” można wkroczyć za darmo pod tym adresem.

Tu nie przychodzisz na gotowe. Gra nie ma zdefiniowanych pojazdów, a to czym zawodnicy poruszają się po mapach jest wytworem ich inwencji. Na początku każdy dostaje mały, opancerzony łazik, który wraz z rozwojem gry można modyfikować za pomocą pojawiających się elementów takich jak pancerze, koła czy dodatkowe uzbrojenie. I naprawdę jest w czym wybierać.


Piły mechaniczne, rakiety, drony, generatory niewidzialności, wiertarki, karabiny – to wszystko ma przemienić pakiet startowy w prawdziwego monster trucka. Można też tworzyć własne elementy, a następnie sprzedawać je innym użytkownikom. 


Na uwagę zasługuje również dopracowana destrukcja otoczenia, nie powinna jednak nadwyrężyć nawet starszych pecetów. Pozostaje kliknąć tutaj i ruszyć do boju.

Dodał(a): Adam Barabasz / fot. Crossout Poniedziałek 29.06.2020