Symulator Kozy wraca. Tym razem nie jako gra, a... kinowy musical

Myślisz, że widziałeś już wszystko? Nie, nie widziałeś. Właśnie powstaje kinowy musical na podstawie symulatora kozy. Szalona 'bohaterka' gry pojawi się na dużym ekranie. Myśleliśmy, że sama rozgrywka już jest prawdziwym ewenementem, ale jak widać – na tym się nie zakończyło.
Zrzut ekranu 2022-04-1 o 13.33.23.png

Goat Simulator to gra, która zrobiła zdecydowanie większy szum, niż ktokolwiek mógł się spodziewać. Nie przesadzimy mówiąc, że to największa sensacja ostatnich lat w świecie gier wideo. Do tej pory się zastanawiamy, jak to jest możliwe, że przy tak ogromnym wyborze tytułów, ludzie masowo woleli wcielać się w postać kozy.Scenariusz do Goat Simulator:The Motion Picture napisała ekipa Coffe Stain, która także odpowiada za wymyślenie gry. Ciekawostką jest to, że reżyserią zajął się Steve–O z Jackassów. Mieszanka wybuchowa.

Oficjalny opis musicalu brzmi następująco: "Pilgor, koza z małego miasteczka, pracuje na farmie jak inne zwierzęta, ale marzy o zostaniu wielką gwiazdą musicalu. Jednak od dzieciństwa nosi na sobie dziwną, tajemniczą klątwę, która powoduje, że napotyka losowe i niewytłumaczalnie katastrofy, gdziekolwiek się uda (...) Pełen dramatyzmu i mrożącego mleko w wymionach napięcia Goat Simulator: The Musical Motion Picture będzie śledzić próby kozy imieniem Pilgor, by podbić Hollywood. Czasem całkiem dosłownie, ponieważ wspomniana klątwa wywoła nagłe zderzenia z mnóstwem barwnych postaci...".

Dalej okazuje się, że... "Pierwsze przesłuchanie, w którym bierze udział Pilgor, doprowadzi do porwania przez kosmitów, przypadkowego przywołania ducha podczas przygotowań do roli, a nawet otwarcia portalu do innego wymiaru (opanowanego przez mafię wiewiórek) za pomocą zbyt entuzjastycznych odpowiedzi na ogłoszenia o pracę".

Z pozoru wszystko wydawało się normalne, ale ta mafia wiewiórek jednak zbiła nas z tropu. 

Dobrze wiemy, jaka jest dziś data, ale twórcy Goat Simulator raczej nie potraktowaliby tego jako dowcip, w końcu w komentarzach ludzie piszą, że czekali na to całe życie i to najlepsza informacja 2022 r. Po takich słowach to nie może być żart!Dodał(a): Konrad Klimkiewicz / fot.: Koch media Piątek 01.04.2022