Tęsknisz za naturą? Wsiadaj do ciężarówki i ruszaj w plener

Zastanawiałeś się kiedyś, skąd wziął się telewizor, który niedawno kupiłeś? – przywiozła go ciężarówka. Jak jedzenie trafiło do twojej ulubionej restauracji? – przywiozła je ciężarówka. Skąd kolejna para butów w szafie twojej kobiety? – chyba nie musimy odpowiadać. Teraz sam możesz poprowadzić jeden z takich pojazdów i to nie wychodząc z domu.
SnowRunner_MainArtwork_Freightliner_NoLogo.jpg
Od ciągłego siedzenia w mieszkaniu można dostać... sam wiesz czego. Żeby jakoś urozmaicić sobie ten czas, warto poszukać gier, które zabiorą cię na łono natury – nawet tej wirtualnej. Żeby jednak nie wyjść przy kumplach na członka organizacji proekologicznej, musisz połączyć przyrodę z czymś naprawdę męskim – a na pewno są tym ogromne ciężarówki i wozy terenowe.

SnowRunner przeniesienie cię do świata, który łączy ze sobą niezepsute ludzką ingerencją tereny oraz maszyny z prawdziwego zdarzenia. W grze będziesz mógł przejąć kontrolę nad 40 różnymi pojazdami terenowymi i przemierzać ekstremalną trasę otoczoną zapierającymi dech w piersiach krajobrazami. W dotarciu do celu pomoże ci mapa i kompas.

ZOBACZ ZWIASTUN:


Jako zawodowy kierowca będziesz musiał rozwijać swoje umiejętności prowadzenia pojazdów. Im więcej ciężarówek uda ci się zgromadzić, tym lepiej, bo rozbudowując flotę, możesz przejmować nowe branże i tworzyć własne sieci dostawcze.

Żeby jak najbardziej oddać realizm prowadzenia pojazdów i zachowania terenów, producent przygotował specjalny silnik zaawansowanej fizyki gry. Wszystkie samochody będą reagowały w indywidualny sposób i w zależności od ich typu sprawdzą się w danym terenie lepiej lub gorzej. To od ciebie będzie zależeć, czy towar dotrze na miejsce w wyznaczonym czasie.

Ci, którzy tęsknią za zimą, omijającą nasz kraj kolejny rok z rzędu, też będą mieli uciechę. Wiele map i tras w grze jest pokryte białym puchem, który dla terenowych maszyn będzie pewnym wyzwaniem.

Podróż z grą SnowRunner będziesz mógł rozpocząć 28 kwietnia 2020 roku. Tego dnia tytuł ma premierę na PlayStation 4, Xbox One i PC.

ZOBACZ ROZGRYWKĘ:Dodał(a): CKM.pl / fot. mat. pras. Wtorek 28.04.2020