Tom Clancy's The Division za darmo

Do 7 września sympatycy gier akcji w trybie wieloosobowym będą mogli pobrać za darmo Tom Clancy's The Division na swój komputer. Grę można zdobyć na dwa sposoby.
Zrzut ekranu 2020-09-1 o 18.06.38.png

Wystarczy zalogować się na swoje konto w Ubisoft Store, wejść na kartę produktu i wcisnąć przycisk "Get it for Free". Następnie The Division pojawi się w bibliotece gracza, gdzie spokojnie będzie można go pobrać.Drugim sposobem jest bezpośrednie odebranie gry za pośrednictwem platformy Uplay. The Division będzie bezpłatnie dostępne do 7 września, później promocja się skończy i powróci cena pierwotna, czyli ok. 80 zł.

Sprawdź także: Wiedźmin zawsze przy tobie. Nowa gra w rozszerzonej rzeczywistości

The Division to gra akcji z elementami RPG. Od 2016 roku dostępna jest na klasyczne pecety i konsole PS4, oraz Xbox One. Akcja toczy się w niedalekiej przyszłości w Stanach Zjednoczonych zmagających się z pandemią – może nieco bardziej zaawansowaną niż ta panująca obecnie, ale z pewnością da się odnaleźć elementy wspólne. Gracze wcielają się w członków Strategii Homeland Division, czyli tajnej jednostki mającej unicestwić terrorystów, którzy taką sytuację wykorzystują do wprowadzenia w mieście własnych porządków.Zobacz także: Nadchodzi nowe Call of Duty. Nietypowa zapowiedź gry


Dodał(a): Konrad Klimkiewicz / youtube.com Środa 02.09.2020