Twórcy pokazali pierwszy gameplay „Cyberpunka 2077” – i chcemy więcej

Już dawno wokół żadnej gry atmosfera nie była tak gorąca, a oczekiwania tak wielkie. Do sieci trafił właśnie pierwszy film z rozgrywki w „Cyberpunku 2077”. I naszych oczekiwań nie zawiódł.
cbp.jpg

Późnym wieczorem 27 sierpnia w sieci pojawiło się coś, na co wszyscy fani gier czekali już od dawna – gameplay „Cyberpunka 2077”. I to nie byle jaki gameplay, bo aż 48 minut nieprzerwanej eksploracji świata gry. Świata, który przytłacza swoją wielkością, poraża ogromem możliwości i cieszy jakością dopracowania.

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami twórców, ich najnowsze dzieło to FPS (first person shooter) z licznymi elementami RPG. Te drugie będą objawiać się w szerokich możliwościach kreowania postaci (od bardzo spersonalizowanych cech zewnętrznych postaci, po umiejętności i przeszłość) oraz dużej wolności podejmowania decyzji, które będą miały znaczący wpływ na rozgrywkę.

Przy okazji „Cyberpunk 2077” będzie też oferował kawał czystej rozrywki i totalnej rozpierduchy w postaci strzelanin, pościgów i innych rzeczy, które misie lubią najbardziej. Miejmy tylko nadzieję, że twórcy zachowają balans i równowagę między RPG a akcją. Poniżej możecie zobaczyć pełny gameplay z gry.Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. screen YouTube Wtorek 28.08.2018