Zostań prezydentem. Podpisz wszystkie ustawy w darmowym symulatorze

Cebulandia rzeczywiście istnieje! Co prawda tylko wirtualnie, ale możesz zostać jej prezydentem. Weź długopis w dłoń i podpisz wszystkie ustawy, zanim minie wyznaczony czas.
symulator.png
Nie, to jeszcze nie symulator prezydenta USA, który zapowiadaliśmy jakiś czas temu. Zarówno “I Am Your President”, jak i “Symulator Prezydenta 3650” są grami polskiej produkcji, ale pierwszy tytuł jeszcze czeka na swoją premierę.

Tymczasem możesz zostać głową państwa, do złudzenia przypominającego nasze podwórko. Cebulandia ma prezydenta, którego ulubionym zajęciem jest podpisywanie jak największej liczby ustaw za jednym zamachem. To właśnie będzie twoim zadaniem.

Trudno nie odnieść wrażenia, że sposób, w jaki składamy podpisy na dokumentach pojawiających się na ekranie, przypomina jakąś inną grę. Chodzi o "Fruit Ninja", z tym że zamiast katany tnącej owoce, do dyspozycji mamy długopis, którym trzeba zatwierdzić jak najwięcej ustaw na raz.

Im więcej dekretów uda ci się podpisać, tym więcej plusów złapiesz u prezesa. Koledze z redakcji udało się na raz zebrać 500+ punktów! A jest o co walczyć, bo w trakcie rozgrywki możesz także ulepszać swój oręż, który pozwoli na przyznawanie orderów zasłużonym członkom partii rządzącej.

Żeby sprawdzić się w roli prezydenta Cebulandii, wystarczy wejść pod ten adres. Mamy jednak lekkie obawy o twórcę gry, bo (choć wskazuje, że wszystkie przedstawione postacie są fikcyjne) przemycony w Tarczy Antykryzysowej 4.0 przepis, mówi, że żartowanie z głowy państwa grozi roczną odsiadką.


Dodał(a): CKM.pl / fot. Symulator Prezydenta 3650 Czwartek 25.06.2020