Bilety do wygrania: Minimaraton Więźnia Labiryntu

ENEMEF: Minimaraton Więźnia Labiryntu to niepowtarzalna okazja, by obejrzeć na wielkim ekranie dwie części serii o losach Thomasa oraz grupie innych Streferów, którzy wbrew swojej woli zostają umieszczeni w dziwnym i tajemniczym miejscu. Ekranizacje bestsellerowych powieści dla młodzieży pojawią się w ramach Minimaratonu Więźnia Labiryntu już 18 września w 26 kinach sieci Multikino.
wiezien-labiryntu-otw.jpg

Zawiły labirynt, który skrywa krwiożercze bestie był tylko początkiem przygody Thomasa. W drugiej części stawka podnosi się. Po tajemniczym labiryncie Streferzy zostają rzuceni to spalonej słońcem krainy. Wola walki, adrenalina, świetne tempo i bestseller przeniesione na wielki kinowy ekran. To wszystko podczas ENEMEFu: Minimaratonu Więźnia Labiryntu, który odbędzie się 18 września.
W repertuarze znajdą się:
- WIĘZIEŃ LABIRYNTU,
- WIĘZIEŃ LABIRYNTU: PRÓBY OGNIA - premierowo!

ENEMEF: MINIMARATON WIĘŹNIA LABIRYNTU odbędzie się 18 września (piątek) jednocześnie w 26 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań Malta, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady Wrocławskie, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

Godzina rozpoczęcia i zakończenia:
Rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 2:30 rano

Zadanie konkursowe:
do 18 września 2015 do godz. 10:00 wyślij maila na adres [email protected], który będzie zawierał:
1. tytuł: Więzień Labiryntu
2. wybrane kino, w którym chcesz obejrzeć wspomniane wyżej wydarzenie,
3. imię i nazwisko, na jakie zostanie przyznana podwójny bilet,
4. odpowiedź na pytanie: Jaki jeden przedmiot pomógłby Ci wyjść z labiryntu?
Redakcja CKM.PL wybierze najbardziej oryginalne odpowiedzi. Do zwycięzców wyślemy maile (22 maja do godziny 12:00) potwierdzające wygraną.
RegulaminWięzień labiryntu: Próby ognia - PREMIEROWO!
Maze Runner: The Scorch Trials, USA 2015, 144'
reżyseria: Wes Ball
scenariusz: T.S. Nowlin
obsada: Dylan O’Brien, Kaya Scodelario, Thomas Brodie-Sangster, Giancarlo Esposito
muzyka: John Paesano
Specjalny pokaz premierowy (film wejdzie do kin 18 września)!
Długo wyczekiwana kontynuacja hitu z 2014 roku.
Film opowiada o dalszych losach Thomasa i Streferów. Okazuje się, że wbrew oczekiwaniom znalezienie wyjścia z tajemniczego labiryntu nie jest końcem. Życie w jego wnętrzu było łatwe i względnie bezpieczne, natomiast na zewnątrz sytuacja przedstawia się zupełnie inaczej. Thomas i chłopcy stają w obliczu nowego wyzwania - muszą w ciągu dwóch tygodni przejść najbardziej zniszczoną część Ziemi.
W filmie nie brakuje niespodzianek i kolejnych zagadek. Widzowie z zapartym tchem towarzyszą bohaterom w zmierzeniu się z próbą, na jaką wystawia ich zewnętrzny świat.Więzień labiryntu
Maze Runner, USA 2014 rok, 113'
reżyseria: Wes Ball
scenariusz: T.S. Nowlin, Noah Oppenheim, Grant Pierce Myers
obsada: Dylan O’Brien, Aml Ameen, Blake Cooper, Thomas Brodie-Sangster, Kaya Scodelario
muzyka: John Paesano
Ekranizacja bestsellerowej powieści science fiction Jamesa Dashnera, której akcja rozgrywa się w świecie dotkniętym ogromnym kataklizmem.
Główny bohater, nastoletni Thomas, budzi się w windzie i nic nie pamięta. Okazuje się, że trafił do tajemniczej strefy zamkniętej w środku labiryntu, zamieszkanej przez grupę chłopców. Są oni doskonale przystosowani do panujących tam warunków, a niektórzy z nich już zapomnieli jaki jest świat zewnętrzny. Thomas wraz z mieszkańcami labiryntu ścigają się z czasem, aby znaleźć wyjście. Zadanie to nie jest łatwe, bo na każdym kroku czyha na nich niebezpieczeństwo. Nadzieję przywraca wizyta dziewczyny, Teresy.
To film pełen akcji i nieustającego napięcia. Tajemnice labiryntu pochłaniają widza do ostatniej minuty.

ENEMEF_Wiezień-Labiryntu_PL.jpg

Dodał(a): ckm.pl Wtorek 15.09.2015