Bilety na siatkarski mecz Polska - Serbia w kinie

Mistrzostw Świata w Siatkówce Mężczyzn zaczynają się już 30 sierpnia w Warszawie! Mamy dla Was bilety do kina na mecz inauguracyjny Polska - Serbia transmitowany na żywo.

siatkowka-inauguracja.jpg


Największe gwiazdy siatkówki, wielkie emocje i wspólne kibicowanie. Bądź z naszymi podczas Mistrzostw Świata w Siatkówce Mężczyzn organizowanych po raz pierwszy w Polsce i obejrzyj wszystkie mecze polskiej reprezentacji na wielkim ekranie w Multikinie – w najwyższej jakości obrazu oraz dźwięku!

Każdy, kto kocha sport, z niecierpliwością odlicza godziny do 30 sierpnia. W tym dniu na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się mecz otwarcia siatkarskiego Mundialu. Reprezentacja Biało-Czerwonych zmierzy się w nim z Serbią, należącą do odwiecznych rywali naszych siatkarzy. Multikino jako jedyna sieć kinowa w Polsce pokaże wszystkie mistrzowskie mecze Polaków na wielkim ekranie. Liczymy, że ostatnim takim meczem będzie zwycięskie starcie Polaków o złoty medal Mistrzostw Świata!

Harmonogram transmisji w 1 fazie mistrzostw:
30 sierpnia, sobota, godz. 20:15: Polska – Serbia
2 września, wtorek, godz. 20:15: Australia – Polska
4 września, czwartek, godz. 20:15: Polska – Wenezuela
6 września, sobota, godz. 20:15: Kamerun – Polska
7 września, niedziela, godz. 16:30: Polska – Argentyna

siatkowka-inauguracja-plaka.jpg
W przypadku awansu reprezentacji Polski do kolejnej fazy mistrzowskich rozgrywek, wszystkie mecze z jej udziałem będą również transmitowane przez Multikino.

Transmisje meczów na wielkim ekranie odbędą się w 10 wybranych kinach sieci Multikino: Multikino Gdańsk, Multikino Kraków, Silver Screen Łódź, Multikino 51 Poznań, Multikino Bydgoszcz, Multikino Rzeszów, Multikino Złote Tarasy, Multikino Arkady Wrocławskie, Multikino Katowice, Multikino Lublin.

KONKURS
Do zgarnięcia jest 10 podwójnych wejściówek – po jednej do każdego wymienionego powyżej Multikina.
Zadanie konkursowe:
do 29 sierpnia do godz. 09:00 wyślij maila na adres [email protected], który będzie zawierał:
1. tytuł: Siatka
2. wybrane kino, w którym chcesz obejrzeć wspomniane wyżej wydarzenie,
3. imię i nazwisko, na jakie zostanie przyznana podwójny bilet,
4. odpowiedź na pytanie: Z jakim sportem można w sposób spektakularny połączyć siatkówkę?
Redakcja CKM.PL wybierze najbardziej oryginalne odpowiedzi. Do zwycięzców wyślemy maile (29 sierpnia do godziny 11:00) potwierdzające wygraną.
REGULAMINDodał(a): ckm.pl / mat. prasowe Wtorek 26.08.2014