KONKURS: Świeć przykładem

Sezon rowerowy rozpoczęty, ale czy zadbałeś o swoje bezpieczeństwo na drodze? Jeśli jeszcze nie, przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać bardzo wydajne i wytrzymałe lampki rowerowe firmy Mactronic.
swiec-przykladem.jpg

Według polskich przepisów nasz rower powinien posiadać:
1. Co najmniej jedno światło przednie białe lub żółte świecące ciągłym, lub światłem
2. Co najmniej jedno światło tylne czerwone, odblaskowe
3. Co najmniej jedno  światło tylne świecące ciągłym, lub migającym

Jednak nie trzeba jeździć cały czas z zamontowanymi lampkami. Wyjątkiem jest tylny odblask. Światła można zaczepiać dopiero, gdy zapadnie zmrok.

Tym, którzy jeszcze się nie zaopatrzyli w odpowiednie oświetlenie, proponujemy konkurs, w którym można uzupełnić swoje braki sprzętowe. Do wygrania będzie 10 lamp rowerowych przednich STREET.01, 140 lm firmy Mactronic.

Zasady konkursu
Konkurs trwa od 18 do 26 maja (włącznie) 2015 roku.
Żeby wziąć udział w konkursie i wygrać lampę STREET.01 140 lm firmy Mactronic o wartości 160 złotych, należy pod tym artykułem w 600 znakach udzielić kreatywnej odpowiedzi na pytanie:
„Przed kim i w jaki sposób ostatnio świeciłeś przykładem?”.
Autorów 10 najbardziej kreatywnych, oryginalnych i zabawnych odpowiedzi nagrodzimy wspomnianymi lampami.
Regulamin

lampki-konkurs.jpg

A jest o co walczyć – specyfikacja lampy STREET.01, 140 lm:
- STREET.01 to nowoczesna i wodoodporna konstrukcja, która mieści w sobie najnowszą technologię w dziedzinie oświetlenia rowerowego
- Smart Beam, czyli inteligentna wiązka, elektronicznie automatycznie zwiększa jasność światła do 140 lm podczas jazdy po ciemnych zaułkach, jednocześnie zmniejszając jasność światła (w celu oszczędzania energii) na dobrze oświetlonych drogach publicznych
- Wyczuwanie rzeczywistych warunków drogowych przedłuża żywotność baterii, pozwalając na 6-10 godzin bezpiecznych podróży
- Wbudowany wskaźnik poziomu baterii na długo przed sygnalizuje konieczność doładowania baterii przez uniwersalny kabel USB. Sam akumulator ma pojemność 2x1,2 Ah i posiada w sobie ogniwa litowe.
- Asymetryczny układ wiązki światła jest po prostu świetny. Kieruje światło na drogę na odległość do 100m nie oślepiając przy tym pieszych, kierowców i innych rowerzystów.
- Lampka rowerowa ma w komplecie wbudowany akumulator, kabel USB oraz uchwyt mocujący

Inne produkty Mactronic znajdziesz w oficjalnym sklepie.

MACTRONIC jest największym polskim i jednym z największych w Europie, producentem sprzętu oświetleniowego, przeznaczonego zarówno dla profesjonalistów (służb mundurowych, sportowców, ratowników) jak i dla turystów, majsterkowiczów, biegaczy, rowerzystów i wielu innych. Historia firmy sięga końca lat 80. XX wieku. Dynamiczny rozwój sprawił, że po 25 latach działalności MACTRONIC może pochwalić się sprzedażą ponad miliona latarek każdego roku na terenie Polski oraz za granicą.

Mactronic od początku działalności dostarcza klientom produktów innowacyjnych, idealnie dopasowanych do różnorodnych potrzeb. W bogatej ofercie ponad 500 modeli, wiele latarek opartych jest na własnych patentach i rozwiązaniach. Co ważne, wybierając latarki z oferty Mactronic, klienci nawet po wielu latach użytkowania, mają pewność pełnego wsparcia serwisowego.

macronic-logo.jpg

Dodał(a): ckm.pl / mat. prasowe Piątek 01.05.2015