Konkurs! Zgarnij całą linię męskich zapachów!

Napisz nam, jaki był twój najgorszy prezent na Dzień Chłopaka i wygraj ten idealny.

nieudany prezent.jpg

Część z was zazwyczaj dostaje od swoich partnerek trafione prezenty. Bardzo nas to cieszy i serdecznie gratulujemy wszystkim szczęśliwcom, których kobiety dobrze wiedzą, z jakiego upominku na pewno będziecie zadowoleni. Całą resztę zapraszamy do udziału w konkursie, dzięki któremu macie szansę wygrać aż cztery męskie zapachy, które z pewnością trafią w twój gust.

Co trzeba zrobić?

1. Odpowiedz na pytanie:

Jaki najgorszy prezent dostałeś z okazji Dnia Chłopaka?

2. Pamiętaj o wpisaniu w treści maila poniższych zgód:

A. „Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią regulaminu konkursu „Konkurs CKM i Bi-Es na Dzień Chłopaka”i akceptuję jego treść w całości.”

B. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE w celach związanych z organizacją, przeprowadzeniem konkursu „Konkurs CKM i Bi-Es na Dzień Chłopaka”, ewentualnym wydaniem nagród. Wyrażam zgodę na udostępnienie informacji o wynikach konkursu poprzez podanie mojego imienia i nazwiska, Nicku, do wiadomości publicznej, w przypadku mojej wygranej. Posiadam wiedzę, że podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji celów, w jakim zostały zebrane.”

C. „Oświadczam, iż jestem osobą pełnoletnią i mam pełną zdolność do czynności prawnych, ewentualnie dysponuję pisemną zgodą swoich przedstawicieli ustawowych na udział w konkursie „Konkurs CKM i Bi-Es na Dzień Chłopaka”.

3. Odpowiedź na pytanie wyślij na: [email protected]

4. Koniecznie zapoznaj się z Regulaminem konkursu – do pobrania TUTAJ.

Na wasze maile czekamy do 4 października 2018 do godz. 23:59. Nagrodzimy trzy trzy najbardziej odjechane, absurdalne i komiczne historie – oczywiście z życia wzięte!

A jak pachną nagrody? poniżej parę słów o wyjątkowych zapachach Bi-Es z zainspirowanej numerologią kolekcji Numbers:

No_1_B.jpg

Zapach No1 – skierowany do mężczyzn przywódczych i pewnych siebie. W składzie perfum znalazło się białe piżmo, cedr oraz cudowne neroli, które nadają mocy całej kompozycji. Nuty cytrusowe i morskie wnoszą świeżość, a wanilia wyzwala hipnotyzującą słodycz. To zapach pełen energii dla mężczyzn ceniących wygodę i sportowy styl życia.

Nuty głowy: aldehydy, nuty morskie, mandarynka

Nuty serca: bergamotka, cedr, neroli

Nuty podstawy: białe piżmo, wanilia, pieprz

No_4_B-1.jpg

Zapach No4 – to niezwykle męska i intensywnie zmysłowa kompozycja dla osób ambitnych i zawsze dążących do celu. Orientalno-korzenny zapach symbolizuje niezobowiązującą elegancję, a cytrusowe i miętowe nuty dodają zapachowi świeżości. To perfumy o mocy paczuli podkreślonej przez hipnotyczny imbiru.

Nuty głowy : różowy pieprz, mięta, cytryna

Nuty serca: grejpfrut, jaśmin, ambra

Nuty podstawy: drzewo sandałowe, paczula, imbir

No_7_B-1.jpg

Zapach No7 – doskonały dla perfekcjonistów, którzy cenią sobie wyrafinowane nuty zapachowe. Jego inspiracją były gorące, skaliste krajobrazy, w kompozycji nie zabrakło więc kojącego i trwałego zapachu żywicy labdanum oraz korzennej wetywerii. Orzeźwienie wnoszą bergamotka i magnetyczny ambroksan.

Nuty głowy : bergamotka, ambroksan, różowy pieprz

Nuty serca: lawenda, pieprz syczuański, ambroksan

Nuty podstawy: labdanum, wetyweria, paczula

No_22_B-1.jpg

Zapach No22 – perfumy pełne pikantnych śródziemnomorskich esencji i gorzkich cytrusów. Nuty aromatycznego rozmarynu, gałki muszkatołowej oraz piżma tworzą energetyzujący koktajl dla duszy, doskonały dla osób aktywnych i żywiołowych.

Nuty głowy : limonka, pomarańcza, neroli

Nuty serca: róża, jaśmin, kolendra

Nuty podstawy: mech dębowy, gałka muszkatołowa, ambra

A zatem, Panowie  klawiatury w dłonie i do dzieła! 


Dodał(a): Izabela Popko Poniedziałek 01.10.2018