Miss Mundialu CKM – wszystkie dziewczyny, które przesłały do nas fotki

Czas na przesyłanie fotek w ramach konkursu Miss Mundialu CKM minął 8 kwietnia o północy. Dziś pokazujemy wam zdjęcia wszystkich dziewczyn, które postanowiły ubiegać się o tytuł naszej Miss.
Projekt bez tytułu.jpg

Frekwencyjnie dziewczyny dopisały, nie ma co! 15 seksownych pań z różnych rejonów Polski wysłały nam, w ramach konkursu Miss Mundialu CKM, po kilka swoich zdjęć. Niektóre pochodziły z profesjonalnych sesji, inne były zwykłymi fotkami cykniętymi gdzieś na wakacjach, ale wszystkie miały ze sobą jedno wspólne – przedstawiały prawdziwie piękne i seksowne dziewczyny. Aż nam gorąco na myśl, że czytają nas takie spektakularne laski!

Oficjalną Miss Mundialu CKM wybierze nasze wewnątrzredakcyjne jury, a wy poznacie ją wraz z czerwcowym wydaniem magazynu, w którym zobaczycie jej gorącą sesję. W międzyczasie możecie jednak głosować na Miss Publiczności, które również otrzymają od nas atrakcyjne nagrody!

Od jutra (11 kwietnia) codziennie będziemy wrzucać kolejne sesje dziewczyn na nasz fan page na Facebooku, a dwie dziewczyny, których posty otrzymają najwięcej reakcji (lajków, komentarzy, udostępnień), zostaną Miss Publiczności. Zwyciężczynie ogłosimy na naszej stronie i fan page'u 27 kwietnia.

Poniżej, w ramach małej rozgrzewki, mamy dla was po jednym zdjęciu każdej z naszych kandydatek. Możecie je przejrzeć i wstępnie wyrobić sobie zdanie na temat naszych pań. Zapraszamy!Dodał(a): CKM/ fot. materiały nadesłane Wtorek 10.04.2018