Plotki i ploteczki – kto ostatnio jest na językach?

Świat celebrytów jest jak dobra telenowela – wciąga i pozwala się oderwać od codziennych stresów.

clem-onojeghuo-WcdlSwAhygc-unsplash.jpg

Dzięki magazynom i serwisom plotkarskim można sobie uświadomić, że niezależnie od urody, talentu i zasobności portfela – wszyscy ludzie doświadczają podobnych problemów i radości. Jednak niektórzy celebryci dostarczają szczególnie dużo rozrywki. O kim się mówi?

Plotki z życia sławnych osób są jednymi z najczęściej wyszukiwanych treści w internecie. Absurdalne wypowiedzi, kontrowersyjne poglądy, miłosne wzloty i upadki oraz różne skandale – to wszystko niezmiennie, od dekad rozgrzewa czytelników i fanów. Kto w ostatnim czasie zabłysnął w mediach?

Plotki, ploteczki, skandale - sprawdź Spokeo.pl

Marianna Schreiber i program jej partii

Przyszła kandydatka na posłankę rozpoznawalność zyskała po występie w programie telewizyjnym „Top model”. Choć do tej pory nie udało jej się zrobić kariery super modelki, to Marianna Schreiber, partnerka posła PIS nie ustaje w staraniach, aby zostać zauważoną. Kobieta znana jest ze swojego ciętego języka i odwagi w przedstawianiu własnych opinii. Jednak trudno zrozumieć, o co tak naprawdę chodzi Mariannie – jej poglądy nie są specjalnie spójne. Niedawno założyła partię o wiele mówiącej nazwie „Mam Dość!”, ze swoim programem chce trafić do wszystkich, którzy czują się rozczarowani aktualną sytuacją. Jej ostatniego występu w internetowym show Krzysztofa Stanowskiego z pewnością nie można zaliczyć do udanych. Żona posła nie potrafiła uargumentować i obronić głoszonych przez siebie poglądów. Cele założonej przez nią partii również dalekie były od logicznego, usystematyzowanego programu. Czas pokaże, czy Marianna Schreiber traktuje swoją karierę w polityce poważnie, czy jest to jedynie kolejny sposób na zdobycie rozgłosu.

Rozstanie Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego

Kolejną plotką, którą media plotkarskie żyją w ostatnim czasie, jest głośne rozstanie influencerki i aktora. Chociaż na początku byli partnerzy zdawali się powstrzymywać od wypowiedzi, to z czasem każda ze stron zaczęła ujawniać nowe fakty. Przełomowym momentem był wywiad, którego aktor udzielił portalowi plotkarskiemu. Opowiedział w nim o swoich problemach i zdradach, których się dopuścił. Niedługo pojawiły się oskarżenia sugerujące, że również Julia nie była wierna ojcu swojego dziecka. Jedno jest pewne – publiczne roztrząsanie swojego związku przez tę dwójkę jeszcze się nie skończyło i w najbliższym czasie można spodziewać się nowych plotek.

Dzieci Elona Muska

Jednym z popularniejszych tematów z zagranicy, jest ostatnio prywatne życie Elona Muska. Chociaż biznesmen znany jest raczej ze swojej działalności w branży technologicznej, to świat często biegają skandale dotyczące jego życia osobistego. Według oficjalnych danych Elon Musk jest ojcem dziewięciorga dzieci – piątki ze swoją pierwszą żoną, pisarką Justine Musk. Dwójka dzieci łączy go także z kanadyjską piosenkarką Grimes. Ostatnio głośno stało się także o urodzonych pod koniec zeszłego roku bliźniętach, których matką jest pracownica Neuralink. Jak twierdzi sam zainteresowany, swoją postawą próbuje przeciwdziałać kryzysowi demograficznemu.

Artykuł partnera 


Dodał(a): Katarzyna Lemanowicz Środa 10.08.2022