450 tys. złotych pensji i Maserati dla niańki

Roczna pensja w wysokości 128 tys. dolarów i nieograniczony dostęp do kilku różnych supersamochodów. Brzmi jak oferta pracy dla dyrektora zarządzającego dużą firmą? Zdecydowanie. Tyle że w tym przypadku, to oferta dla opiekunki dla dzieci.
iStock-540217854.jpg

Gdy masz czwórkę dzieci i niewiele czasu, by się nimi zajmować, a dodatkowo na koncie kwotę dłuższą niż swój numer telefonu, to możesz stworzyć ofertę pracy dla niańki do dzieci, której mógłby pozazdrościć niejeden dyrektor. 

Pewna bardzo bogata rodzina z Londynu stworzyła dokładnie takie ogłoszenie. Zacznijmy najpierw od wynagrodzenia, które oferują za pełnoetatową opiekę nad czwórką swoich dzieci w wieku 2, 5, 7 i 15 lat. Pensja to 128 tys. dolarów (450 tys. zł) rocznie. Do tego dochodzi możliwość korzystania z jednego z kilku superaut (Porsche, Maserati, Range Rover) oraz wyżywienie przygotowywane przez kucharza posiadającego gwiazdkę Michelin.

Jednak zanim zaczniecie pakować manatki, by podjąć tę pracę, poczytajcie o wymaganiach. A te są zdecydowanie wysokie. Dyspozycyjność 6 dni w tygodniu po 13 godzin na dobę (praca od 7 do 20), znajomość psychologii dziecięcej, brytyjskie prawko plus potwierdzona jazda bezwypadkowa, gotowość do podróżowania samolotem ok. 3 razy w tygodniu (poza Londynem rodzina ma też posiadłości w USA, na Barbadosie i w RPA), 15 lat doświadczenia w pracy opiekunki, brak własnych dzieci oraz kurs samoobrony. Nie musimy chyba wspominać o abstynencji narkotykowej i wstrzemięźliwości alkoholowej?

Ogłoszenie jest w stu procentach prawdziwe, a link do niego możecie znaleźć tutaj. Aktualnie napłynęło około 1000 zgłoszeń, które rodzina będzie sukcesywnie rozpatrywać. Łapiecie się?


ZOBACZ TEŻ SEKSOWNĄ LASKĘ W TOWARZYSTWIE MASERATI





Dodał(a): Jakub Rusak/ fot. istock.com Poniedziałek 28.08.2017