50 najlepszych polskich piersi - ranking CKM!

Wielkie i mniejsze, młode i ciut starsze, naturalnie i, tak, też nieco poprawione. Jednym słowem: cycki! Przyjrzeliśmy się piersiom znanych Polek i wybraliśmy najładniejsze, najfajniejsze oraz najokazalsze z nich. Zobacz w CKM ranking 50 najlepszych piersi Polski!

najlepsze-piersi-ckm-617.jpg

Natura wymyśliła je dla dzieci, ale najbardziej interesują się nimi dorośli mężczyźni. Ci zdrowsi.

Kobiece cycki od zawsze są obiektem męskich zachwytów, westchnień i łupieżczych wypraw. Tak było, jest i na pewno będzie! Jako eksperci w tym temacie (samozwańczy, ale z mocnym CV) przyjrzeliśmy się biustom znanych Polek i wybraliśmy najładniejsze, najfajniejsze i najokazalsze z nich.

Żeby nie było wątpliwości: uwielbiamy wszystkie piersi polskich dziewczyn – ale w nowym CKM pokazujemy wybrane przez nas najlepsze z najlepszych!

Kto jest w naszym rankingu i na którym miejscu? Tego dowiesz się tylko w marcowym numerze miesięcznika CKM (już w kioskach)!

Tutaj możemy tylko zdradzić, że na naszej liście są m.in. takie świetne cycki:


To zaledwie trzy polskie dziewczyny z fantastycznym biustem – w naszym rankigu jest ich dużo więcej! Całą listę najlepszych 50 polskich piersi znajdziesz tylko w nowym numerze miesięcznika CKM (już w kioskach):

03_ckm_2017.jpg

Prenumerata CKM: 3 numery gratis + książka Clarksona w prezencie!
Kliknij tutaj i skorzystaj z promocji. 


Dodał(a): CKM Wtorek 07.02.2017