12 rzeczy na 12 miesięcy 2012 roku!

Rok 2012 zbliża się wielkimi krokami, a ty nie masz jeszcze listy postanowień? Facet, nie przejmuj się: CKM.pl nadchodzi z pomocą! Oto, spis rzeczy, które w nadchodzącym roku powinien zrobić każdy prawdziwy mężczyzna
postanowienia noworoczne

 


1. ZRÓB DZIARĘ

Ale z jajami! Żadne pedalskie motywy oraz imiona byłych, obecnych i przyszłych nie wchodzą w grę, no chyba, że chcesz mieć na ciele kiczowate bohomazy, podniecające szalone dziunie z wiejskiej przytupajki.

2. SKOCZ NA BUNGEE
Bo prawdziwy mężczyzna niczego się nie boi! Rzucenie się w przepaść będzie doskonałą manifestacją twojej odwagi oraz dodatkowym atutem podczas rozmów z kobietami. Pamiętaj, że laski lecą tylko na prawdziwych twardzieli i żadne ciepłe kluchy nie zrobią na nich większego wrażenia.

3. POSADŹ DRZEWO
Jak mówi stare porzekadło, każdy facet powinien zrobić w swoim życiu trzy rzeczy: posadzić drzewo, wybudować dom i spłodzić syna. Jeśli nie myślisz jeszcze o dzieciach oraz sam jeszcze nie wiesz, w którym z egzotycznych krajów ma stać twoja willa z basenem, zajmij się przynajmniej roślinką. Tylko bez żadnej lipy!

4. ZRÓB KLATĘ I BICEPS
I wyglądaj jak młody bóg! Bo grunt, żeby sześciopak nie tylko jawił się w lodówce, ale przede wszystkim na twoim zacnym brzuchu. Dajemy sto procent gwarancji, że za kaloryferem panny sznurem.

5. ZDOBYWAJ I ZALICZAJ
Niech rok 2012 upłynie pod znakiem jurnego buhaja. Spełnij wszystkie fantazje erotyczne, począwszy od zaciągnięcia do łóżka gorącej, rudowłosej sąsiadki, a skończywszy na seksie tantrycznym ze skośnooką pięknością. A jeśli jednonocne podboje już ci się znudziły i masz na oku wybrankę twojego serca, nie gap się więcej na nią jak ciele w malowane wrota, tylko zacznij działać, chłopie!

6. ZORGANIZUJ EPICKI MELANŻ

Taki żeby ściany się waliły, a szyby pękały. Sam zdecyduj, czy atrakcją wieczoru będzie egzotyczna tancerka wychodząca z tortu, czy piramida z browarów do samego sufitu. Jedno jest konieczne: twoja impreza ma obrosnąć legendą!

7. ZRÓB DOBRY UCZYNEK
Przeprowadź babcię przez jezdnię, nakarm bezdomnego gołębia, albo po prostu daj parę groszy na jakiś zbożny cel. Radość i satysfakcja gwarantowane!

8. SPEŁNIJ SWOJE MARZENIE
Chciałbyś grać na gitarze, ale nigdy nie miałeś czasu żeby się nauczyć? Marzysz o podróży do Japonii, ale ciągle odkładasz forsę na coś innego? Uwierz wreszcie, że wszystko jest na wyciągnięcie ręki i zacznij żyć wedle schematu: dla chcącego, nic trudnego. Dopóki nie zaczniesz pracować nad swoimi pragnieniami, nigdy ich nie urzeczywistnisz!

9. WYBIERZ SIĘ DO KINA
 „Sztos 2”, „Faceci w czerni III”, ostatnia część Batmana: „The Dark Knight Rises” i czwarta Spidermana: „The Amazing Spider-Man” to tylko niektóre z propozycji filmów wchodzących do kin w 2012 roku. Popcorn w łapę i na seans!

10. ŚWIĘTUJ WYGRANĄ POLAKÓW NA EURO
…Albo opij ich porażkę, gdyby JAKIMŚ CUDEM nie udało nam się zdobyć pucharu.

11. ZALICZ IMPACT FESTIVAL
Jest jeden powód, dla którego warto to zrobić: Red Hot Chili Peppers. Nic dodać, nic ująć. Po prostu musisz tam być!

12. PRZETRWAJ KONIEC ŚWIATA
To nic, że koledzy Majowie zapowiedzieli nam to urocze wydarzenie na 21 grudnia 2012 roku. Zbierz ekipę prawdziwych facetów i wyemitujcie w przestrzeń kosmiczną tyle pozytywnej energii, żeby zmienić bieg wydarzeń całej galaktyki. A kiedy już uratujecie świat, wypijcie za to i szykujcie się na kolejny, wspaniały rok pełen wrażeń!

Sonda

Obiecuje sobie po 2012:


Dodał(a): Karolina Pękalska Piątek 23.12.2011