19 tatuaży Rihanny

Panna Rihanna uwielbia się dziarać i robi to ze smakiem. Pojedyncze, delikatne wzory dodają barbadoskiej „księżniczce” uroku, ale i pazura.
rihanna tatuaże.jpg


Wycieczkę po ciele Rihanny zaczniemy od głowy, a później będziemy schodzili, jak na facetów przystało, coraz niżej i niżej…

Gwiezdne ucho – ten dość bolesny tatuaż Rihanna zrobiła sobie dosyć spontanicznie. Przechodząc obok salonu tatuażu naszła ją na to ochota.

Ryby za uchem – znak zodiaku Rihanny. Znaczek dziabnął jej w Tokio brazylijski artysta.

Kwiatek na szyi – napis “rebelle fleur” oznacza po francusku „buntowniczy kwiat”. Pasuje do niej lepiej niż kwiatek do kożucha.

Droga Mleczna – znów gwiezdny motyw. Coś na kształt Drogi Mlecznej spływającej po smukłej szyi. Już widzimy to lejące się mleko…

Życiowa lekcja – na prawym obojczyku Rihanna zażyczyła sobie napis “Never a failure, always a lesson”, co można przetłumaczyć: żadnych porażek, tylko nauczki. Napis wykonany w lustrzanym odbiciu żeby gwiazda w każdej chwili mogła pamiętać o wyciąganiu wniosków. Pod warunkiem, że ma przed sobą lustro.

Czerwony krzyż – taki tatuaż Rihanna zrobiła sobie na lewym obojczyku. Kolejny symbol uduchowienia artystki. Choć niektórzy mocno to podważają,

Metryczka – zwyczajny tatuaż na niezwyczajnym ramieniu. Rihanna ewidentnie nie lubi jak zapomina się o jej urodzinach. Pamiętaj o wysłaniu bukietu 4.11.1986.


Hołd pod cyckami – egipska bogini Isis klęczy pod małymi, acz zgrabnymi, piersiami szansonistki. Tym tatuażem składa hołd babci, którą uważa za kobietę pełną, jak bohaterka jej dziary.

Pod lewym cyckiem – a właściwie już na żebrach. Obco brzmiące “Al Hurria fi Al Maseeh” tłumaczy się jako „wolność w bogu”.

Giwera – policjanci z Miami nosili gnaty w szelkach, Rihanna ma swój przytwierdzony do żeber. Nie zadzieraj z tą pięknością, bo ma większą pukawkę…

Love krowe – słowo „Love” wydziarane na środkowym palcu lewej dłoni świetnie wygląda, gdy skierowane jest w stronę rozmówcy. Gest pełen sprzeczności.

Cicho sza
– kolejny palec pomalowany. A dokładnie wskazujący u prawej dłoni. Rihanna ma tam napis „Shhh…”. Ucisza skuteczniej niż środkowy palec jej lewej dłoni.

Bandyckie życie
– napis na kostkach Rihanny – „Thug Life” – zrobiony jest białym tuszem. Inspiracją dla tego tatuażu był TuPac i jego grupa o takiej nazwie. On również miał wydziarany ten napis, z tym że na brzuchu.

Maoric style – typowy nowozelandzki wzór zrobiony oryginalną maoryską techniką. Tribal jest bardziej wypukły niż przy dziaraniu współczesnym. Oryginalna pamiątka z Nowej Zelandii.

Prawe bioderko – wypisana sanskrytem modlitwa mówiąca m.in. o przebaczeniu, szczerości i innych wartościach wiodących w hinduizmie. Ktoś pomylił parę kropek i kresek, z czego wyszło niedokładne tłumaczenie tychże modłów.

Czacha na Achillesie
– trupia czaszka i dwie kości zwieńczone czerwoną kokardą. Dziewczęcy, a zarazem lekko drapieżny tatuaż. Niechlujny, a przez to uroczy.

Nutki – klucz wiolinowy i nuta na wewnętrznej stronie prawej stopy. Niestety widoczne już tylko na zdjęciach archiwalnych, gdyż Rihanna przykryła je innym tatuażem – sokołem.

Po nutkach – egipski sokół zakrył swoją klatą nutki na wnętrzu prawej stopy Rihanny. Ptaszyna ułożona jest w kształt pistoletu. To już druga giwera na ciele artystki. Dodał(a): gianni Poniedziałek 17.09.2012