Akcja Aplikacja

Pomożemy ci znaleźć apki doskonałe na każdą okazję! Dzięki nam nie zaśpisz, zyskasz zabójczy wygląd, dasz czadu na siłce, świetnie wypadniesz na randce i zaplusujesz w łóżku.
smartfon


Gotowy? Chwyć smartfon i jazda! Ajfonowcy, sorry, tym razem mamy programy tylko na androida.

06:30 Pobudkapobudka .jpg
Sleep If You Can
Najgorszy budzik na ziemi! By go wyłączyć, musisz wstać i zrobić zdjęcia ustalonych wcześniej przedmiotów  w swoim mieszkaniu!
1Weather
Genialnie zaprojektowana apka pogodowa, dzięki której dowiesz się bez wychodzenia z łóżka i odsłaniania okien, jaka jest pogoda.

06:45 Toaleta
Grabatron
Na rozbudzenie debilna, choć wciągająca gra w porywanie ludzi i przedmiotów przez statek UFO wyposażony w wielką łapę.
Any.Do
Lista zadań – prosta, przejrzysta i automatycznie synchronizująca się z komputerem. Dzięki niej sprawdzisz, co masz do załatwienia.
bieganie.jpg
07:00 Bieganie
Runkeeper
Najlepsza apka biegowa na Androida. Mierzy czas, śledzi twoje położenie na mapie, podaje wyniki oraz zachęca do większego wysiłku.
DJRun  
Sprytny program, który tak dobiera utwory z twojej biblioteki plików, by pasowały pod względem liczby uderzeń na minutę do tempa biegu.

07:45 Śniadanie
Flipboard
Najlepszy sposób na newsy – kapitalna aplikacja zbierająca informacje z najróżniejszych źródeł w jedną dizajnerską e–gazetę.  
Friendcaster
Poranek nie byłby udany, gdybyś przy śniadaniu nie sprawdził, co słychać na fejsie i kogo ze znajomych alkohol sponiewierał ubiegłej nocy.

08:00 Ubranieubranie.jpg
How to Tie a Tie

Obrazkowy i prosty do bólu instruktaż, dzięki któremu twój krawat zawsze będzie zawiązany tak, jakby robił to twój osobisty stylista.
Cool Guy
Zestaw przystępnie podanych porad modowych niezbędnych każdemu współczesnemu elegantowi. Nie bądź ofiarą mody!

08:30 Dojazd do pracy
Yanosik
Stale aktualizowana baza radarów – jedyny znany nam sposób na to, żebyś nie dostawał zdjęć z fotoradarów po każdej podróży samochodem.
CarKit
Apka, dzięki której twój telefon będzie wiedział, kiedy jesteś w samochodzie, i np. wyłączy WiFi i włączy tryb głośnomówiący. A to nie wszystko!

poranek.jpg09:00 Poranek w pracy
Money is Time
Świetny kalkulator, który jest w stanie przeliczać, ile godzin/dni/miesięcy musisz pracować, by kupić sobie snickersa, drinka w barze albo iPada.
Hardkorowy koksu
Wygłupy przy porannej kawie z kolegami? Ta aplikacja emitująca słynne teksty kulturysty Roberta Burneiki będzie jak znalazł.

10:00 Praca przy komputerze
PizzaPortal
Najważniejsza część dnia w pracy, czyli zamówienie obiadu. PizzaPortal dający dostęp do 2000 knajp ułatwi ci zadanie. Odpal i zamów!
Air Attack HD
Nie samą pracą człowiek żyje! Ta urocza strzelanka pomoże ci odzyskać kreatywność i wiarę w to, że dotrwasz przy biurku do 17.00.

12:00 Zebranie u szefa zebranie.jpg
Minecraft Pocket Edition
Ważne spotkanie w pracy? Najlepiej przysłużysz się reszcie zebranych, po prostu milcząc i grając pod biurkiem w Minecrafta.
Imo
Znudziło ci się granie? Pogadaj z innymi uczestnikami zebrania za pomocą tego świetnego komunikatora. Oni przecież też mają smartfony.  

13:30 Lunch
Pocket
Dobrze wychowany człowiek nie czyta przy jedzeniu, ale obiad w pracy to wyjątek. A Pocket to świetna apka do czytania rzeczy z sieci.
Instagram
Chwalenie się posiłkiem na fejsie to nadal plus pięć punktów do lansu. A obiad najlepiej będzie wyglądał potraktowany retro filtrem Instagrama.

spotkanie.jpg 15:00 Spotkanie biznesowe
LinkedIn
Przed biznesowym spotkaniem dobrze jest upewnić się, kim jest twój rozmówca. Właśnie do tego wymyślony został LinkedIn!
Cam Card
Funkcjonalny skaner wizytówek – zamiast godzinami wklepywać kontakty do telefonu, pozwól, żeby ta aplikacja zrobiła to za ciebie!

17:00 Zakupy
Listonic

Chyba najlepsza lista zakupowa na świecie. Możesz ją udostępniać znajomym i synchronizować z kompem. A do tego Listonic to polska robota!  
CashTrack
Sprytna apka, która pilnuje, byś nie wydawał więcej, niż zarabiasz. Wpisuj wydatki i sprawdzaj, na co przepuszczasz najwięcej.

17:30 Powrót z pracy powrot.jpg
PetroKumpel
Zanim zatankujesz, odpal tę aplikację i sprawdź, na której stacji w twojej okolicy benzyna i olej napędowy są najtańsze. To się opłaca!
FuelLog  
Program, który nagromadzi informacje o twoich wydatkach na paliwo. Dzięki temu tworzysz wizualizacje spalania  w samochodzie.

18:00 Siłownia

Retro Tape Deck
Na „siłce” przyda ci się odtwarzacz MP3. Może wybierzesz coś tak stylowego, jak aplikacja udająca klasycznego kaseciaka?
Fitness Buddy
Ponad trzysta ćwiczeń opisanych i przedstawionych w formie animacji – dzięki tej aplikacji wyrzeźbisz nie tylko ciało, ale nawet umysł!

piwo.jpg20:00 Piwo z kumplami
Shazam

Rzecz niezbędna, jeśli masz dosyć nucenia piosenek, które usłyszałeś na imprezie i nie znasz ich tytułów. Shazam rozpoznaje piosenki!
Bump
Masz fajne zdjęcia, którymi chcesz się podzielić z kumplami? Dzięki Bump wystarczy stuknąć się telefonami, by przesłać pliki.

21:00 Spotkanie z dziewczyną
Paper Toss

Twoja kobieta się spóźnia? Prosta, lecz wciągająca gra we wrzucanie papierowej kulki do kosza będzie idealna do zabicia czasu.
Suchary
Suche dowcipy to nie jest dobry patent na udaną randkę, ale jeśli nie stać cię na niclepszego, rżnij hurtem z tej apki!

21:30 Romantyczna kolacja
kolacja.jpg
Foodspotting
Nim wejdziesz do knajpy, sprawdź, jak wyglądają dania tam serwowane, aby uniknąć wtopy. Oszczędzisz czas, forsę i swoje dobre imię!
Tip Calculator
Aby zrobić dobre wrażenie, zostaw suty napiwek. Nie masz 1000 zł pod ręką? To chociaż oblicz, ile należy zostawić, by było elegancko.

22:30 Kontynuacja wieczoru
iTaxi
Znajdź taksówkę najbliżej siebie i zamów ją przez smartfona, bez konieczności rozmowy z opryskliwą panią dyspozytor!
Filmaster
Wieczór w kinie? To nie magia – Filmaster jest w stanie przewidzieć, czy film ci się spodoba! O ile idziecie na film, a nie do kina.

seks.jpg23:00 Seks
Sex Positions  Animated
Twoja wybranka robi się na bóstwo w łazience, a ty przejrzyj najlepsze pomysły na to, jak możesz spędzić z nią wieczór.
Night Camera+
Możliwość robienia zdjęć przy słabym oświetleniu może ci się przydać w pewnych sytuacjach, więc lepiej wydaj 3,12 zł na tę aplikację.

00:00 Telewizja

Program TV
Najlepszy przyjaciel mężczyzny – niezawodny, funkcjonalny, spersonalizowany program telewizyjny zawierający ponad trzysta kanałów!
GetGlue
Wybrałeś film albo serial? Daj o tym znać znajomym! GetGlue  działa jak serwis Foursquare, tyle że meldujesz się „w filmie”, a nie knajpie.


Dodał(a): Andrzej Chojnowski Czwartek 04.04.2013