Alohol vs LSD

Twórca tego kanału jutubowego podejmuje wyzwania po różnych substancjach odurzających. Porównuje je i wykonuje szereg zadań, by sprawdzić, po których używkach funkcjonuje sprawniej. Wszystko w imię nauki, rzecz jasna.
alkohol-vs-lsd.jpg

Jak większość jutuberów, twórca kanału PsychedSubstance znalazł sposób na życie ze swojej pasji. Uwielbia używki pod każdą postacią: alkohol, marihuana, LSD, grzyby i wszystko, co może zmienić jego stan świadomości. Postanowił opisywać swoje doświadczenia związane z powyższymi i instruuje internautów, jak obchodzić się z zakazanymi substancjami. Zaznacza jednak, że nie promuje zażywania narkotyków, a nagrywa filmiki, by zmniejszyć szkodliwe działanie nieodpowiednio przyjętych używek. My również nie namawiamy do zażywania nielegalnych substancji i przestrzegamy przed ich szkodliwym działaniem.

Alan Watts od pół roku nagrywa serię filmików w których porównuje działanie narkotyków. Tak jak niegdyś jeden z redaktorów porównał stan upicia z ujaraniem. W pierwszej swojej produkcji zestawił ze sobą alkohol i LSD (kwas). Najpierw wypił 15 shotów wódki (teoretycznie o pojemności 50 ml, ale wyszłoby 750 ml, a to już wyzwanie dla orłów), a kolejnego dnia przyjął 300 mikrogramów LSD. Zobacz, jak sprawdził się w testach zręcznościowych, na inteligencję, kreatywności, siłowym, tanecznym i koordynacyjnym.Dodał(a): Jan Rzeźnik Czwartek 03.09.2015