Biblia barbarzyńcy cz. 2.

Część druga Biblii barbarzyńcy

Angelina Jolie


17.
Jeżeli, mimo osiągnięcia pełnoletności i uzyskania praw wyborczych, nie potrafisz zachować umiaru w piciu na tyle, by nie zasikać własnego łoża, to znaczy, że w dzieciństwie ojciec za mało lał cię pasem.


18. Facet sam chodzi na polowanie i na zakupy.

19. Mężczyźnie wolno wykrzykiwać imiona innych kobiet w czasie uprawiania seksu. Przecież byłoby ci wstyd, gdybyś w życiu przeczytał tylko jedną książkę?

20. Mężczyźni nie walczą nago, chyba, że walka ta ma miejsce w więzieniu.

21. Żadne wyrzuty sumienia nie mogą usprawiedliwić tego, że po całonocnym ostrym seksie z kobietą, którą poznałeś w barze, rano wolisz porozmawiać z nią o waszym związku niż powtórnie przelecieć. Wolno ci jednak zapytać o jej imię, zanim podejmiesz kolejną próbę penetracji.

22. Pamiętaj — piwo z sokiem to twój wróg!

23. Mężczyzna potrzebuje tyle samo czasu na ubranie się, co na zrzucenie odzienia.

24. Lustro jest facetowi potrzebne tylko do tego, by sprawdzić, czy z powodu upojenia alkoholowego nie wciągnął dżinsów tyłem na przód.

25. Mężczyźnie, który zachęca ćwiczącego na siłowni kolegę do większego wysiłku słowami: „przyj mocniej!” należy się cios sztangą w krocze.

26. Wręczanie kumplowi ładnie opakowanego prezentu w języku męsko—męskim oznacza: „Chodźmy pod prysznic, chcę uprawiać z tobą seks analny”. Jedynym dopuszczalnym podarkiem jest zaproszenie na wieczór kawalerski!

27. Pamiętaj — nigdy nie zwracaj uwagi kumplowi na to, że ma rozpięty rozporek. Jego krocze to nie twoja sprawa.

28. Padanie sobie w objęcia ma usprawiedliwienie jedynie w kilku, jasno skodyfikowanych sytuacjach. Należą do nich: wygrana wojna z atakującymi ziemię budyniami z gwiazdozbioru Andromedy, zwycięski gol Błaszczykowskiego w finałowym meczu mistrzostw Europy Polska—Niemcy i ograny Brad Pitt w pokera, jeśli w puli byłaby Angelina Jolie i jej analne dziewictwo .

29. Pamiętaj, że większość inteligentnych kobiet jest brzydka. Kobiety piękne tylko myślą, że w ogóle myślą. Nawet po pijaku nie próbuj zmieniać tego pięknego prawa natury, gdyż łatwiej i przyjemniej jest patrzeć kobiecie w twarz, na piersi lub między nogi, niż na jej mózg.

30. Mężczyzna nie powinien spowiadać się przyjacielowi z seksualnych niepowodzeń. Takie zwierzenia możesz czynić księdzu podczas spowiedzi. Duchowny wytrzyma największe sprośności, wszak skończył seminarium.

31. Mężczyzna w koszulce polo z postawionym kołnierzykiem zawsze będzie wyglądał jak człowiek udający się na całonocną imprezę do gejowskiego klubu — niezależnie od marki koszulki.

32. Mężczyźni nie oglądają seriali. Szczególną hańbę przynosi im oglądanie seriali o lekarzach. Wszystkie wartościowe seriale telewizyjne nakręcono kilka dekad temu i znasz je na pamięć.

33. Mężczyzna nigdy nie podróżuje na tylnej kanapie taksówki. To miejsce dla ciężarnych kobiet zdążających do szpitala na poród, którym na dodatek odeszły wody płodowe. Jadąc „taryfą” zajmuj miejsce obok kierowcy.

34. Możesz trzymać w domu psa dowolnej rasy — pod warunkiem, że będzie to doberman.

35. Pamiętaj, że nawet najgłupsza kobieta ma swoją głębię. Szukaj jej, ale bez przesady — w przypadku niektórych kobiet możesz poświęcić całe życie na bezowocne poszukiwania.

36. Jeśli obawiasz się, że za często zaglądasz do kieliszka, pociesz się, iż to być może sam Najwyższy upatrzył sobie ciebie na swego umiłowanego alkoholika. I co — prawda, że gorzałka od razu lepiej smakuje?

37. Kumpel, który miał odwagę publicznie przyznać się, że trzymał zapaloną zapalniczkę podczas wykonywania utworu „One” na koncercie grupy U2, zasługuje na wyśmianie i solidne bęcki.

38. Nigdy nie ufaj mężczyźnie, który unika pięknych pań, piwa i towarzystwa kumpli. Możliwe, że ostatni i jedyny raz był w kobiecie, zwiedzając Statuę Wolności w Nowym Jorku.

39. Kumpel, który odkryje, że oglądasz snookera w telewizji, ma prawo zareagować tak, jakby przyłapał cię na próbie autofellacji.


Dodał(a): Andrzej "Macho" Chojnowski Czwartek 08.09.2011