Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk – Narodowa Para Boksu w majowym CKM!

To historyczny numer CKM! Po raz pierwszy w dziejach na naszej okładce pozuje mężczyzna – bokser Artur Szpilka. Ale oczywiście nie jest sam – w majowym CKM pozuje też jego dziewczyna Kamila Wybrańczyk!

CKM_05_18.jpg


CKM to ciągle CKM, więc znany bokser ARTUR SZPILKA uśmiecha się z okładki razem ze swoją piękną dziewczyną KAMILĄ WYBRAŃCZYK. W środku magazynu naszych bohaterów rozdzielamy: z Arturem przeczytasz pasjonującą rozmowę nie tylko o boksie, z Kamilą, prócz wywiadu, znajdziesz oczywiście odważną sesję zdjęciową.

Oto co znajdziesz w pełnym treści i emocji CKM 5/2018:

* ARTUR SZPILKA
Najpopularniejszy polski bokser wagi ciężkiej rozmawia z CKM m.in. o wyższości boksu nad kung–fu i nad MMA, o psach, którym szyje garnitury oraz o swojej kobiecie, która rozebrała się dla CKM

* KALI
Wywiad z gwiazdorem polskiego rapu o szybkich furach, drogich kruszcach i nie tylko.

* MICHAŁ JESIONOWSKI
Lepiej znany jako „Łysy z »Miłośników czterech kółek«” – ze słynnym youtuberem gadamy m.in. o BMW serii 5, pijanych studentkach i rybach.

* PIŁKARSCY SKAUCI
Robert Lewandowski, Cristiano Ronaldo i inni – zanim stali się światowymi gigantami futbolu, wypatrzyli ich najbardziej anonimowi ludzie w futbolu: skauci, łowcy piłkarskich talentów.

* DZIWNY SEKS
Jedni wtykają w nie swoje sprawy nos, a inni coś znacznie dla mężczyzny cenniejszego. 20 sprawdzonych sposobów na naprawdę dziwny seks, których... nie polecamy.

* WIELKA GRILLÓWKA 2018
Sposoby celebrytów na udanego grilla, najfajniejsze gadżety do wrzucenia na ruszt i przepis krok po kroku, jak zrobić najlepszego grillowanego steka na świecie – czyli obowiązkowy zestaw artykułów na grilla i majówkę!


CKM_05_Kamila_Wybranczyk_2.jpg

W majowym CKM do zdjęć pozują trzy gorące polskie dziewczyny:

* KAMILA WYBRAŃCZYK
Dziewczyna Artura Szpilki, atrakcyjna kobieta, magister resocjalizacji kryminologicznej i przyszła gwiazda piosenki w jednej osobie!* ALEKSANDRA DANIEL
Piękna 18–letnia blondynka, która kocha konie i ma wspaniałe ciało.

* CAPRICE CASTILLO
Warszawska wiolonczelistka, akurat dziś bez swojego instrumentu, za to nago.


CKM 5/2018 w kioskach od piątku 27 kwietnia!

Regulamin konkursu „CKM tu był” znajduje się pod tym linkiem.

Kup CKM przez internet: zamawiając prenumeratę na cały rok dostaniesz dwa numery za darmo i dodatkowy prezent gratis. KLIKNIJ TUTAJ.


Dodał(a): Mateusz Zieliński Czwartek 26.04.2018