Baśka ustępuje youtube`a Grażynie!

Mamy kolejną gwiazdę Internetu! Naszą, polską, katolicką! Nazywa się Żarko. Grażyna Żarko.
grażyna żarko.jpg


Na swoim oficjalnym kanale pisze o sobie i o swoich „lekcjach” dobrego wychowania, żarliwości religijnej oraz patriotyzmie w ten sposób:
„Mam na imię Grażyna. Jestem Nauczycielką.

Postanowiłam założyć swojego wideo bloga w internecie, ponieważ mam już dosyć tych niekulturalnych ludzi, którzy mają wysoką oglądalność i powodują, że cała Katolicka strona mojej Ojczyzny wstydzi się za nich. Tak, Ojczyzny pisanej z dużej litery!

A tak po za tym jestem wesoła, kulturalna, spontaniczna. Lubię dobry film, muzykę, książki.

Precz z Tuskiem!

Kiedyś prawda wyjdzie na jaw, wtedy szpetni kłamcy, grabiący naszą Polskę zostaną ukarani.

Kochani łączmy się w prawdzie! Załóżmy nasz wspólny front przeciwko kłamstwu, chamstwu i obłudzie. Będę regularnie wstawiała tutaj moje filmy, przemyślenia, konkluzje, uwagi. Udowodnię, że prawdziwa Polska jeszcze nie zginęła!

Bóg, Honor i Ojczyzna!

Pozdrawiam serdecznie. Grażyna.”Intrygujące są porady Grażyny na temat utrzymania dyscypliny w sali lekcyjnej. Jedna z ciekawszych metod, jakich nie doświadczyliśmy niestety, a może wyszlibyśmy na ludzi gdyby nas tak potraktowano, jest klęczenie z doniczką. I tak się zastanawiamy czym zasłużyła ta biedna doniczka, że musi klęczeć z nami. Może nie miała podstawki i popuściła?

Pani Grażyna walczy o czystość języka, ubioru, zasad moralnych dlatego idzie na noże z ikoną polskiego internetu – Barbarą Kwarc! No i bądź tu człowieku mądry i zajmij stanowisko! Jedna i druga urodziwa, obie mają posłuch w necie, obie uczesane, wymalowane i wystylizowane jak gdyby miały prowadzić Sylwestra z Dwójką w asyście Tomasza Kammela!

Otóż deklarujemy, że kręci nas połączenie pań: Grażyny i Barbary. Taka rozważna i romantyczna, wyluzowana i zasadnicza, sklęta i pobożna. Co by człowiek nie szukał wrażeń u jakiejś wyuzdanej, jednobiegunowej Dody, którą to zresztą pani Grażynka słusznie stawia do pionu. Bo kto to widział umawiać się z facetem, który się maluje!Dodał(a): gianni Poniedziałek 09.07.2012