Bombowy barek

Najgroźniejsza bomba burząca, zapalająca, czy nawet atomowa nie jest w stanie podnieść nam ciśnienia jak to cudo. Poznaj bombę procentową - najwspanialszy gadżet na piątkowy wieczór
cluster-bomb-drinks-cabinet-3.jpg

Oczywiście, alkohol możesz trzemać w szafce kuchennej, pod łóżkiem, albo w skrzynce na licznik energii elektrycznej. Jednak nie od dziś wiadomo, że trunek wyciągnięty z fachowego barku cieszy bardziej, natomiast procenty weselej uderzają do głowy.

Oto szczytowe osiągnięcie ludzkości w dziedzinie przechowywania ukochanych butelek: R.A.F MK1 to barek stworzony na obraz i podobieństwo bomby lotniczej o więcej niż imponujących wymiarach – to cudo ma 61,4 cm średnicy oraz 221 cm wysokości.

bomb_open-860x1505.jpg

Całość została wykonana ręcznie z aluminium, stali, szkła, najwyższej jakości drewna orzechowego, mosiądzu i złota. Wolałbyś inne materiały oraz inną kolorystykę? Nie ma sprawy – jak podkreśla brytyjska firma Touched Interiors, sprzedająca barki R.A.F MK1, klient może zażyczyć sobie jakichkolwiek modyfikacji. 


Pozostaje zaufać konstruktorom w kwestii dobrego wyważenia smukłej i ciężkiej konstrukcji – całość (bez butelek) waży ponad 272 kg, więc raczej nie chciałbyś, aby barek zwalił się na ciebie, gdy już ledwo stoisz na nogach, opróżniając jego zawartość.  

Na koniec poruszymy kwestię, która być może doprowadzi cię do bólu głowy porównywalnego z kacem po wypiciu dwóch butelek jabola – otóż podstawowa cena R.A.F MK1 wynosi 345 000 zł.

bomb_closed-860x1505.jpg
Dodał(a): Michał Jośko/fot.: mat. prasowe Piątek 03.06.2016