Call of Duty: Black Ops III - oficjalny zwiastun i data premiery

Nowy wymiar walki dzięki zaawansowanej robotyce. Niestety wchodzi ona w etap, w którym cechy ludzkie mieszają się z bezwzględnością maszyn. Do tego szybkie tempo akcji oraz jeszcze więcej możliwości customizacji postaci oraz broni – tak wyglądać ma Call of Duty: Black Ops III.
cod2.jpg

Najnowsza odsłona CoD rozgrywa się kilkadziesiąt lat po Black Ops II. Światowy chaos wywołany jest postępem technologicznym, wizją kryzysu przez kończące się surowce i zmiany klimatyczne. Ale to właśnie rozwój robotyki powoduje coraz większe tarcia. Maszyny, dzięki namiastce świadomości, zaczynają same decydować o tym, co dobre, a co złe. Ludzie natomiast, dzięki implantom i inżynierii genetycznej, powoli przekształcają się w przyrządy do zabijania, stają się bronią samą w sobie.Na graczy czeka mnóstwo potyczek z robotami, nowym typem żołnierzy z egzoszkieletami i robo tycznymi przeszczepami. Dzięki zbieranemu doświadczeniu rozwiniesz swoją postać, by jeszcze lepiej radzić sobie z wrogiem. Będzie także możliwość stworzenia broni według własnych preferencji. Pojedyncze misje podzielone będą na mniejsze zadania złączone fabułą. Kampanię rozegrasz sam lub w trybie online z maksymalnie trzema innymi osobami. Ciekawym rozwiązaniem będzie wspieranie się ekwipunkiem – jeśli ktoś z ekipy ma aktualnie bardziej potężną broń, może odstąpić ją kolegom.

cod1.jpg

Świat w Call of Duty: Black Ops III ma być jeszcze bardziej rozbudowany, a przeciwnicy bardziej inteligentni – ich poziom dostosuje się do umiejętności gracza. Nie do końca przesądzony jest los najnowszej części na konsole poprzedniej generacji. Składając zamówienie przed premierą gry, użytkownicy od razu otrzymują dostęp do wersji beta, którą mogą testować w oczekiwaniu na finalny produkt. Twórcy zapowiedzieli też tryb Zombie.

Quad-Tank.jpg

Call of Duty: Black Ops III
Premiera: 6 listopada 2015
Platformy: PS4, Xbox One, PC

Call of Duty: Black Ops III – wymagania sprzętowe dla PC (minimum):
64-bit Windows 7, Windows 8 lub Windows 8.1; Intel Core i3-530 2,93 GHz lub AMD Phenom II X4 810 2,6 GHz; RAM: 6 GB; Nvidia GeForce GTX 470 lub ATI Radeon HD 6970 1 GB + obsługa DirectX 11; karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX.cod3-post.jpg

Dodał(a): Paweł Janusz Poniedziałek 27.04.2015