Casting do "Dziewczyn z Dubaju". Doda zaprasza osobiście

Właśnie trwają castingi do „Dziewczyn z Dubaju”, na Doda zaprasza dziewczyny „ładne z i charakterem”. Będzie konkurencja dla "365 dni"?
Wyświetl ten post na Instagramie.

Na robocie✌🏽

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Dody można nie lubić, ale nie da się jej odmówić ambicji i wytrwałości w dążeniu do celu. Po tym jak wyprodukowała film „Pitbull. Ostatni pies” po raz kolejny będzie miała okazję sprawdzić się w roli producentki. A że piosenkarka znana jest z bycia kobieta czynu, to przystąpiła do działania i zaprasza do udziału w castingach.

W opublikowanym na Instagramie nagraniu Doda powiedziała: 

- W związku z licznymi zapytaniami od was, chciałabym zaprosić w imieniu reżyserki, Marii Sadowskiej na dzień otwarty castingu do filmu »Dziewczyny z Dubaju«, 20 lutego od 13.30 do 20.30. Zapraszam was, to jest ostatni dzień castingów.

Na pytania obserwatorów dotyczące kobiet z tatuażami i o poprawionej urodzie producentka odparła, że wszystkie „ ładne i z charakterem” mają szansę stać się częścią jej najnowszej produkcji.

Fabuła filmu ma opierać się na słynnym reportażu „Dziewczyny z Dubaju” i opowiadać historię młodej kobiety z małej miejscowości, która po tym jak zostaje call girl zaczyna sprowadzać Polki do wsparcia jej rozrastającego się biznesu na bliskim wschodzie.

Otwarte przesłuchanie do filmu odbędzie się 20 lutego w studiu Tanka przy ul. Chełmskiej 19/21 w Warszawie.

Dodał(a): CKM / fot. Instagram Środa 19.02.2020