Casting na wodziankę Kuby Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki wprowadził w Polsce nowy zawód – wodzianka. I właśnie to stanowisko się zwolniło. Jeśli jesteś laską, która profesjonalnie leje wodę, zgłoś się, by wygrać również sesję okładkową w CKM. Jeśli jesteś facetem, nie bądź wiśnia i namów swoją seksowną dziewczynę, siostrę, sąsiadkę, a zobaczysz ją w naszym magazynie i w programie Kuby Wojewódzkiego.
nowa-wodzianka.jpg

O wynagrodzeniu i dodatkach służbowych, a także ponadprogramowych obowiązkach krążą mity. Ale bycie wodzianką, to nie tylko możliwość pojenia spragnionych i wysłuchiwanie romantycznych zwrotów z ust pracodawcy. Bycie donosicielką w programie Kuba Wojewódzki może zaowocować ofertami modelingowymi. Pierwszą z nich, już na samym początku zapewnia CKM!

Na początku była Dominika Zasiewska, która do tej pory jednoznacznie kojarzy się z nowym zawodem wykreowanym przez Wojewódzkiego. Przez długi czas nikt nie znał jej imienia i nazwiska, a per „Wodzianka” mówiono do niej na ulicach, w urzędach, a także w rodzinnym domu. Najpierw pojawiła się w sesji dla CKM, a ponad rok później jej pracodawca własnoręcznie ją pstryknął, a efekty trafiły do Playboya.Gdy Dominika wypadła za burtę, na szerokie wody show businessu wypłynęła Sonia Wesołowska. Ona również trafiła na rozkładówkę. Jednak chce zamknąć ten etap swojego życia i otworzyć nowy (tak informuje na swojej tablicy fejsbukowej). Tym samym robi miejsce dla kolejnej wodzianki.

ZASADY CASTINGU

Żeby zostać wodzianką w programie Kuba wojewódzki, trzeba być dziewczyną, mieć skończone 18 lat, a także pokazać swoje wdzięki w materiale wideo, które należy opublikować POD TYM LINKIEM. Spośród 7 najseksowniejszych kandydatek, Kuba Wojewódzki i producent jego talk show - Tomek Dąbrowski - wybiorą laureatkę. Najpiękniejsza nowa wodzianka pojawi się w programie oraz na okładce CKM.
Casting na Wodziankę trwa do 31 marca 2015 roku.Dodał(a): gianni Poniedziałek 09.02.2015