CKM ekstra: 5 kawałków, bez których Smolasty nie wyobraża sobie melanżu

Pięć imprezowych kawałków od wschodzącej gwiazdy polskiej muzyki. Do czego Smolasty buja się na imprezach? Powiedział nam o tym przy okazji wywiadu, którego udzielił do listopadowego numeru CKM.
CKM_SMOLASTY.jpg


1. Chris Brown, „Loyal”.
Bardzo imprezowy kawałek o dziewczynach, które lecą na hajsik. Bardzo fajnie buja w klubach!2. The Weeknd, „I Can't Feel My Face”. W tym kawałku The Weeknd zastosował fajny zabieg z grą słów. Numer jest o kokainie, ale Weeknd ukrył to na tyle, że numer zdobył dziecięcą nagrodę Nickelodeon Kids' Choice Award.3. Michael Jackson, „Billie Jean”. Lubię słuchać takiej muzyki! To jeden z najbardziej tanecznych kawałków Jacksona, którego zresztą bardzo lubię – jest mega kamieniem milowym jeśli chodzi o muzykę rozrywkową.4. G-Eazy, „No Limit”. Zajebisty numer! Stricte klubowy i świetnie nadający się do twerku dla dziewczyn.5. Red Hot Chili Peppers, „Can't Stop”. Fajny funkowy numer! Redhotów bardzo lubię. Miałem ich wszystkie płyty. Oczywiście w czasach kiedy jeszcze kupowało się płyty.To były imprezowe rekomendacje muzyczne od Smolastego. Długi wywiad z artystą, w którym opowiada m.in. o tym, do czego zdolne są jego fanki, przeczytasz tylko w nowym listopadowym numerze CKM – już w sprzedaży!

ckm-11-18-9d0d44b8672c24937079ae02113f028e_718536.jpg

Kup CKM przez internet: zamawiając prenumeratę na cały rok dostaniesz dwa numery za darmo i dodatkowy prezent gratis. KLIKNIJ TUTAJ.
Dodał(a): CKM/ fot. CKM Piątek 26.10.2018