CKM na luty 2013

Zobacz co i kogo znajdziesz w najnowszym magazynie CKM na luty 2013
ckm luty 2013


Zobaczycie w nim Ole Chlebicką, czyli gorącą dziewczynę czołowego polskiego piłkarza młodego pokolenia, Jakuba Koseckiego. A do tego wszystko, co faceta interesować powinno

JAZDA NA KRECHĘ
Speed skiing to narciarska dyscyplina wymagająca wielkiej odwagi i małej wyobraźni - po prostu rozpędzasz się w dół stoku i liczysz na to, że przeżyjesz. Sekrety tej  szalonej dyscypliny wyjaśnia nam najlepszy polski zawodnik, Jędrzej Dobrowolski.

MIASTO SPLUW
W USA co chwila dochodzi do makabrycznych zbrodni przy użyciu broni palnej. My odwiedzamy amerykańskie miasto Kennesaw, w którym prawo nakazuje każdemu obywatelowi posiadanie broni. I jest tam bezpiecznie!

WYWIADY

Kuba „Kosa” Kosecki – piłkarz Legii Warszawa, syn byłego reprezentanta Polski – Romana.
Jamie Fox - słynny aktor, odtwórca głównej roli w ostatnim filmie Quentina Tarantino –  „Django”. Radek Liszewski - lider bijącego w Polsce rekordy popularności zespołu Weekend, autor piosenki szerszemu gronu, niż hymn narodowy – „Ona tańczy dla mnie”.

TEORIA WIELKIEGO WYBUCHU
Fragmenty wspomnień Kevina Ivisona, brytyjskiego komandosa i sapera, który przeżył piekło podczas wojny w Iraku, wcisną cię w fotel z siłą wybuchu bomb pułapek, używanych przez światowych terrorystów.

NAŁOGI: WALENTYNKOWA IMPREZA
Przegląd napitków, które zagwarantują ci sukces w podbijaniu kobiecych serc w walentynkowy wieczór.

dziewczyna koseckiego

MOTORYZACJA – AUTOODJAZD
Najwspanialsze motonowości, na które mimo kryzysu warto wydać wszystkie oszczędności, by poczuć, że naprawdę się żyje. Te fury dodadzą ci pewności siebie i towarzystwa na wieczór.

SHOT BARY
Na karnawałowe wieczory proponujemy ci krajoznawczą podróż po polskich shot-barach, trendowych knajpach w których przebojami są tranie i szybkie drinki, proste jak pełna szklaneczka lub kieliszek. Nawet flaszka zrobiona w domu przed imprezą nie będzie tańsza.

POGROMCY SYSTEMU
Najbardziej odjechane gadżety znajdziesz nie w sklepach, ale na stronie kickstarter.com, – to tam internauci zrzucają się, by sfinansować realizację pomysłów, które nie podobały się wielkim korporacjom. Takie społeczne finansowanie to po angielsku crowfunding.

MODA
Trochę elegancji, trochę sportu, trochę szaleństwa - podpowiadamy jak się ubrać, żeby fajnie wyglądać.

PICTORIALE
Basia Szeremietiew poddaje się gorączce zimowej nocy, a Andi Vangel przekonuje, dlaczego warto uczyć się węgierskiego. Nie zapominajmy oczywiście o Oli Chlebickiej.

Ponadto, jak zwykle, olbrzymia dawka humoru, niepotrzebnych danych i błyskotliwych historii i faktów, którymi będziesz raczył swoich towarzyszy przy okazji wizyt w shot barach.

Najnowszy numer CKM już 21. stycznia pojawi się w sprzedaży. Do zobaczenia u ciebie w domu!


ola chlebicka nagoDodał(a): gianni Piątek 18.01.2013