CKM z kalendarzem na rok 2018 – musisz go mieć!

Do nowego grudniowego numeru CKM dołączamy to, na co czekają tysiące mężczyzn w Polsce: kalendarz ścienny CKM na rok 2018!

kalendarz2018.jpg


Kalendarzy ściennych bywa wiele, ale kalendarz CKM jest tylko jeden, wyjątkowy i niepowtarzalny. Szczególnie, że tym razem przygotowaliśmy coś naprawdę specjalnego: w środku Kalendarza CKM 2018 znajdziesz zdjęcia aż 12 pięknych polskich dziewczyn na 12 miesięcy przyszłego roku – nago i w kolorze!

Kalendarz na rok 2018 możesz kupić tylko razem z grudniowym wydaniem miesięcznika CKM, który znajdziesz w kioskach, sklepach i na stacjach benzynowych już od piątku 10 listopada 2017 r.


Oprócz kalendarza, w nowym CKM przygotowaliśmy jak zwykle mnóstwo interesujących męskich artykułów, m.in.:

* KRZYSZTOF ”GRABAŻ” GRABOWSKI – lider zespołów Piżdama Porno i Strachy na Lachy, wyśpiewuje nam wszystko od A do Z.

* PIOTR CYRWUS – wywiad z aktorem, którego cała Polska pamięta jako Rysia z Klanu, a za chwilę pozna jako prawdziwego fanatyka wędkarstwa.

* POLSCY KIBOLE – fanatyczny kibic jednego z polskich klubów piłkarskich wspomina swoje stadionowe (i pozastadionowe) wyczyny. Uwaga: mocne!

* JAZDA AGRESYWNA – redaktor CKM na kursie „security driving”, czyli specjalnych technik jazdy stosowanych przy przewozie i ochronie VIP–ów.

* TRENING PRZED ZIMĄ – przed wyjazdem w góry na deskę lub narty olimpijczyk Michał Ligocki podpowiada ćwiczenia wzmacniające ciało.


ANIA PACZYŃSKA W KALENDARZU CKM 2018 PATRONUJE MARCOWI:
annapaczynska.png

To oczywiście nie koniec: jak zwykle w CKM mamy też zdjęcia niesamowitych polskich dziewczyn. W grudniowym CKM – oprócz 12 pięknych modelek w kalendarzu 2018 – poznasz też trzy kolejne gorące Polki:

* MARTA LUBIŃSKA – tajemnicza jak Enigma, lubi kobiecą bieliznę, ale do zdjęć pozuje bez.

* KLAUDIA MICHALSKA – dziewczyna, którą widziałeś w teledysku „Jedwab” Soboty (i w innych klipach też).

* MISS BUM BUM 2017 – czyli zwyciężczyni konkursu na najpiękniejsze pośladki w Polsce. Czy musimy coś dodawać?

Grudniowy CKM z kalendarzem 2018 w kioskach już od piątku 10 listopada.

12_ckm_17.jpg

Kup CKM przez internet: zamawiając prenumeratę na cały rok dostaniesz dwa numery za darmo i dodatkowy prezent gratis. KLIKNIJ TUTAJ.


Dodał(a): Mateusz Zieliński Czwartek 09.11.2017