CKM z plakatami!

Fani CKM będę mieli okazję poznania nowego numeru od okładki z Klaudią Wiśniowską - piękną pogodynką Superstacji
617cover_ckm_08_2015.jpg
NA OKŁADCE: Klaudia Wiśniowska piękna pogodynka Superstacji, gwiazda telewizji i modelka wybiera się z nami na przejażdżkę quadami. Nago!  

PLAKATY!!! Do tego numeru CKM dodajemy gratis dwa wielkie plakaty: „Wikingowie” autorstwa Grzegorza Rosińskiego, oraz „Gorąca Paula Tumala” autorstwa CKM.

WYWIADY:
> Bartłomiej Topa. Słynny polski aktor, odtwórca głównej roli w filmie wojennym „Karbala” (premiera już we wrześniu) mówi w CKM o wojnie, triatlonie, przyciąganiu ziemskim i wielu innych sprawach. 
> Paweł Zagumny  Wybitny polski siatkarz, były mistrz świata – z którym rozmawiamy o wszystkim.... tylko nie o siatkówce. 

W NUMERZE TAKŻE: 
> Drifting w Japonii Potężne samochody, pościgi z policją, wypadki... Uczestniczymy w nielegalnych wyścigach driftingowych w kraju, w którym narodziła się wyczynowa jazda bokiem. 

> Combat 56 Brutalny – ale też niezwykle skuteczny – polski system walki wręcz. Jak walczyć i wygrać każde starcie pokazuje w CKM jego twórca: mjr Arkadiusz Kups. 

> Guy Ritchie Barwna postać reżysera, scenarzysty, producenta filmowego (patrz: „Kryptonim U.N.C.L.E.”) oraz eks męża Madonny, który czego się nie dotknie, to zarabia na tym miliony.  

> Jak poznać Ruskiego Rosjanie to dziwny naród – ale nasz tekst pozwoli ci lepiej zrozumieć, poznać, a może nawet mimo wszystko polubić nerwowych „braci ze wschodu”.
617promo-CKM.jpg
> Droga do wolności. Nowy światowy trend: efektowne ucieczki z więzień. Oto kilka scenariuszy takich ucieczek - udanych, choć niekoniecznie ze szczęśliwym zakończeniem 

> Partnerstwo Nie wszystko złoto, co się świeci – dowiedz się, dlaczego warto podrywać dziewczyny, które na pierwszy rzut oka nie wyglądają jak seksbomby. 

> Referendum. CKM poprawia pytania do referendum 6 września – w naszej wersji możesz zagłosować na pytania naprawdę dotyczące polskich mężczyzn. O czym żaden polityk oczywiście nie pomyślał... 

>
Quady. Przegląd najnowszych quadów, najmodniejszych dziś pojazdów rekreacyjnych, które doceniają nie tylko gwiazdy z okładek CKM. 

>
Gra CKM. Wakacje wciąż trwają, proponujemy więc dla rozrywki rekreacyjną grę imprezową, idealną na plażę, pod namiot, albo na olimpiadę.  

> Męska moda. Trendowe męskie ciuchy na koniec lata prezentuje trendowy magik Y.


Dodał(a): CKM.PL Poniedziałek 10.08.2015